دانلود فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد ۱۴۰۰

<span>دانلود فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد ۱۴۰۰</span>

دسته بندی: حسابداری

نوع فایل:اکسل حسابداری

قیمت: 29000 تومان

قابلیت ویرایش: ندارد

تعداد نمایش: 146 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 دسامبر 2021

به روز رسانی در: 8 فوریه 2022

امتیاز: 0/5 - بدون رای

کد محصول: KFP-250180-D

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

29000 تومان – خرید

دانلود فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد ۱۴۰۰

فایل اکسل تهیه لیست حقوق و دستمزد توسط اکسل (محاسبه حقوق و دستمزد ۱۴۰۰) ، این فایل اکسل طبق آخرین تغییرات سال ۱۴۰۰ و بر اساس آخرین تغیرات و استاندارد های بخشنامه های حقوق و دستمزد و مالیات بر حقوق تهیه و تنظیم شده است ، پس با خیال راحت می‌توانید این فایل را بخرید و از آن استفاده کنید .

 

جدول لیست حقوق و دستمزد در فایل اکسل

با توجه به آخرین بخشنامه های مالیات و بخشنامه حقوق و دستمزد در سال ۱۴۰۰ این فایل اکسل طراحی شده است تا شما عزیزان به راحتی بتوانید از آن برای انجام محاسبات خود استفاده نمائید ، همچنین آموزش استفاده از این فایل اکسل نیز تهیه شده است . جدول حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۰ را میتوانید در جدول زیر مشاهده کنید :

جدول حقوق دریافتی کارکنان در سال ۱۴۰۰

 

ردیفاقلام حقوقسال ۱۴۰۰ (ریال)
۱حداقل دستمزد روزانه۸۸۵,۱۶۵
۲حداقل دستمزد ماهانه۲۶,۵۵۴,۹۲۵
۳حق مسکن۴,۵۰۰,۰۰۰
۴بن کارگری۶,۰۰۰,۰۰۰
۵پایه سنوات۱,۴۰۰,۰۰۰
۶حق اولاد۲,۶۵۵,۴۹۳
۷حداقل حقوق کارگران بدون فرزند(با حداقل یکسال سابقه,بدون کسر بیمه)۳۷,۰۷۴,۹۲۵
۸حداقل حقوق با یک فرزند (بدون کسر بیمه)۳۹,۷۱۰,۴۱۸
۹حداقل حقوق با دو فرزند (بدون کسر بیمه)۴۲,۳۶۵,۹۱۰

*اعداد جدول به ریال میباشد

فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد فرمول نویسی شده

فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد ۹۸ تهیه شده به صورت کامل فرمول نویسی شده می باشد و کاملا قابل ویرایش می باشد و هیچ گونه محدودیتی ندارد. این فایل اکسل توسط سید عارف نبی زاده مدرس دوره آموزش اکسل در حسابداری تهیه و تنظیم شده است و آموزش نحوه تهیه اکسل محاسبه لیست حقوق و دستمزد در این دوره به صورت کامل ارایه شده است.

فایل اکسل فاکتور فروش رسمی و غیررسمی

محاسبه مالیات در فایل اکسل بست حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۰ :

در فایل اکسلی که برای شما تهیه و تنظیم کردیم به صورت خودکار تمامی بخش های که نیاز به محاسبه دارند انجام می شود و بخش مالیات هم یکی از این قسمت ها می باشد که در آمد مسمول مالیاتی شما هر مقدار که باشد به صورت خودکار مالیات حقوق آن محاسبه می شود و از حقوق کارمندان و کارگران شما کسر می شود.

 

ماده ۱۳۷ قانون مالیات های مستقیم در فایل اکسل

در این فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد که برای سال ۹۹ تهیه شده است ماده ۱۳۷ به صورت کامل رعایت شده است و این ماده باعث میشود که شما در زمان تهیه لیست حقوق و دستمزد مالیات حقوق کمتری پرداخت کنید در نتیجه فایل محاسبه حقوق و دستمزد سال ۹۹ بصورت هوشمند در اکسل تمامی مواردی را که نیاز دارید محاسبه میکند

 

آموزش فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد ۱۴۰۰ + فیلم آموزشی

مسلما هر فایلی نیاز به معرفی و آموزش دارد ما برای این فایل یک فیلم آموزش نحوه استفاده تهیه و تنظیم کردیم که شما میتوانید برای آشنایی با این فایل اکسل از آن استفاده کنید. همان‌طور که می‌دانید بیشتر شرکت‌ها و اداره‌جات برای تامین نیروی کاری خود به افرادی متخصص در زمینه ثبت و محاسبه حقوق و دستمزد، نیاز دارند. این آموزش برای آن دسته از افرادی که تمایل دارند در سریع‌ترین زمان و به صورت ساده این مبحث را فرا ‌گرفته و شروع به کار کنند و یا کسانی که در کسب و کار خود وظیفه انجام محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد همکاران خود را دارند، مناسب است.از طریق ویدئوی زیر میتوانید توضیحات و تصاویر و بخش های مختلف فایل اکسل محاسبه حقوق و دستمزد ۹۸ را مشاهده و بررسی کنید.

در این آموزش، مشخصات پرسنل شاغل، نحوه محاسبه دستمزد، اضافه‌کاری، حق اولاد، حق مسکن، خواروبار، حق ایاب و ذهاب، جمع حقوق و مزایا، کسورات شامل: حق بیمه‌های اجتماعی، مالیات، وام و سایر کسورات و مبلغ خالص پرداختنی را طبق قانون وزارت کار با مثال‌های بسیار ساده و در پایان با توضیح یک نمونه بیان می‌کنیم ، همچنین اگر می‌خواهید اکسل را به خوبی یاد بگیرید به صفحه زیر مراجعه کنید :

آموزش اکسل

نمونه آموزش‌ها :

آموزش جمع فروش روز جاری با روز های قبل در فاکتور اکسل

در ادامه، موارد مذکور را طبق قانون کار ایران همراه با فرمول‌های خاص در اکسل پیاده‌سازی و حسابداری می‌کنیم که کار را برای شما بسیار راحت خواهد کرد . نکته مهم در مورد این آموزش این است که این لیست حقوق و دستمزد برای سال‌های مختلف کارایی دارد و این طور نیست که نیاز باشد هرسال نسخه جدید تهیه کنید و می‌توانید با تغییر کوچکی مجدد از آنها استفاده کنید. در این آموزش فرض ما بر این است که کاربرانی که این آموزش را تهیه می‌کنند، آشنایی پیش‌فرضی با اکسل داشته باشند.

 

0/5 ( 0 نظر )

پاسخ دهید