آموزش تبدیل فایل اتوکد (dwg) به PDF

آموزش تبدیل فایل اتوکد به PDF

تبدیل فایل اتوکد به PDF

نرم افزار محبوب اتوکد autocad، کاربردی‌ترین نرم افزار برای طراحی‌های ۲ و ۳ بعدی است که در طول سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی کرده است ما در این آموزش به شما خواهیم آموخت که چگونه فایل dwg اتوکد را به PDF تبدیل کنید . بعد از آنکه یک طرح را طراحی کنید، باید یک نسخه خروجی از آن بگیرید تا بتوانید طرح خود را به اشتراک بگذارید. از این رو راه حل متداولی که اکثرا انتخاب می‌شود، pdf کردن فایل اتوکد می‌باشد که فرایند آن بسیار ساده و آسان است که شما در طی چند دقیقه می‌توانید فایل کد را تبدیل به pdf کنید. پس دیدن این ویدیو رو از دست ندین و اونو با دوستاتون به اشتراک بزارید ، در آموزش ویدیویی زیر یاد می‌گیرید که این فایل را به پی دی اف تبدیل کنید.

اتوکد کاربرد‌های مختلفی در صنایع مختلف دارد و نمی‌توان آن را فقط برای شغل خاصی مد نظر گرفت ، مثلا در انواع رشته‌های شغلی معماری ، عمران ، برق ، تولید ، طراحی داخلی کاربرد دارد ، اما یک مشکل برای اشتراک گذاری و نمایش فایل خروجی وجود دارد و ممکن است هر کسی نتواند فایل dwg را باز کند یا باز کردن آن زمان بر و مشکل باشد و حوصله سر بر و یا حتی نتوان آن را به سادگی به اشتراک گذاشت و ارسال کرد و در اینجا نیاز می‌شود تا به یک فرمت قابل اجرا در تمام دستگاه‌ها تبدیل نمود ، در این مواقع فایل پی دی اف بهترین گزینه خواهد بود ، و دلیل اصلی ما هم همین بود تا به شما بگوییم که چگونه فایل dwg را به PDF تبدیل کنید.

کاربرد نرم افزار اتوکد در رشته‌های مختلف مهندسی، معماری، عمران، برق، تولید، طراحی داخلی

کمی بیشتر راجب اتوکد

طراحی یکی از هنر هایی است که در جذب مشتری و به کل انسان‌ها نقش به سزایی دارد و از گذشته‌های دور تا به امروز، مورد توجه بوده است و با گذر زمان تنها ابزار‌ها بیشتر و پیشرفته‌تر شده‌اند و تجهیزات و نرم‌افزارها و شگرد‌های مختلفی برای طراحی بوجود آمده است ، در واقع کاری که اتوکد می‌کند ایجاد نقشه اولیه از آن چیزی است که قرار است در آینده ساخته شود و شکل بگیرد به کمک اتوکد نقشه‌ای خواهید داشت که می‌توان از آن به عنوان مسیر از پیش تعیین شده استفاده کرد، اتوکد را می‌توان این طور نیز تعریف کرد یکی از بهترین نرم‌افزار های نقشه‌کشی بین طراحان و معماران می‌باشد . شما با نرم افزار اتوکد می توانید هرگونه نقشه دو بعدی و سه بعدی که می خواهید رسم کنید .

پاسخ دهید