آموزش حضور و غیاب در نرم‌افزار اکسل با تیک و ضرب‌در

آموزش حضور و غیاب در نرم‌افزار اکسل با تیک و ضرب‌در

ویدیو آموزش حضور و غیاب در نرم‌افزار اکسل

? یکی از مواردی که می‌توان به کمک نرم افزار اکسل انجام داد ایجاد لیست های حضور غیاب و پیگیری های این‌چنینی می باشد ، ما در این ویدیو آموزشی به صورت ساده یک فرم حضور غیاب ساخته ایم و با استفاده از تیک و ضربدر می‌توانید حضور غیاب پرسنل خود را انجام دهید ، این روش یک روش سریع است ، همچنین ما فایل حرفه‌ای اکسل برای حضور غیاب و محاسبه دستمزد نیز آماده کرده‌ایم که لینک را در انتهای همین پست قرار داده‌ایم ، اگر هم با اکسل آشنایی ندارید و اصلا نمی‌دانید که اکسل چیست ؟ روی لینک کلیک کنید تا اطلاعات جامعی راجب آن به شما بدهیم.

? در این پست آموزشی برای نشانه گذاری می توان از درج علامت تیک و ضربدر در سلول ها استفاده کرد ✅❌

⚠️ جهت حضور و غیاب می خواهیم در ستون وضعیت انجام با درج علامت تیک برای حاضر و درج علامت ضربدر برای غایب استفاده کنیم و گزارشی را به مدیر واحد مربوطه تهیه کنیم بنابراین می توانیم از قابلیت گروه فونت ، فونت Wingdings2 استفاده کنیم و در هر کدام از سلول ها با زدن دکمه Shift+P علامت تیک ✅ و زدن Shift+O علامت ضربدر ❌ را در سلول به ما نشان بدهد.

البته اگر قصد استفاده از فایل اکسل حضور غیاب حرفه‌ای را دارید ما یک فایل کاملا اصولی و حرفه ای را با اکسل ساخته ایم که می‌توانید از آن استفاده کنید :

نمونه فایل حضور و غیاب کارکنان در اکسل

و اگر هم نسخه چاپی و فایل ورد و پی دی اف حضور غیاب را لازم دارید می‌توانید از لینک زیر آن را دریافت کنید.

فرم ورد حضور و غياب هفتگی پرسنل

پاسخ دهید