فایل اکسل حضور و غیاب پرسنل + صدور فیش حقوقی و امکانات دیگر

<span>فایل اکسل حضور و غیاب پرسنل + صدور فیش حقوقی و امکانات دیگر</span>

دسته بندی: حسابداری

نوع فایل:اکسل حسابداری

قیمت: 45000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

45000 تومان – خرید

نمونه فایل اکسل حضور و غیاب پرسنل

در این پست فایل اکسل حضور غیاب پیشرفته پرسنل را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم ، در این فرم می‌توانید تمام موارد مربوط به حضور غیاب و حقوق پرسنل را انجام دهید ، از صدور فیش حقوقی تا محاسبه کل کارکرد کارکنان و … که در ادامه تمام امکانات را آورده‌ایم ، اکسل نرم افزاری کاربردی و تقریبا سخت که کار با آن به مراتب سخت‌تر از نرم افزار‌های دیگر گروه آفیس است ، حضور غیاب کارکنان و پرسنل یکی از دغدغه های هر شرکت و کارفرمایی است ، اما این مشکل می‌تواند با فایل اکسل حضور غیاب پرسنلحل شود ، در ادامه با ویژگی های این نمونه فایل اکسل بیشتر آشنا خواهیم شد و امکانات شگفت انگیز آن را خواهید دید .

اگر سایت دارید و می‌خواهید در فیش حقوقی هر یک از کارکنان را در سایت نمایش دهید و پرسنل شرکت بتوانند فیش حقوقی خود را در سایت مشاهده کنند می‌توانید از پلاگین زیر استفاده کنید و با ۳ کلیک فایل اکسل مربوط به تمام کارکنان را در سایت آپلود کنید تا کارکنان بتوانند فیش حقوقی خود را در سایت مشاهده کنند ، برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

پلاگین نمایش فیش حقوقی در سایت

چرا از اکسل برای حضور غیاب کارکنان استفاده کنیم ؟

Microsoft Excel نرم‌افزارهای صفحه گسترده (SpreadSheets) است که محبوبیت بسیاری دارد که البته این محبوبیت بی دلیل نیست و به خاطر امکانات فراوانی است که نرم افزار دارد ، و باعث کاربردی شدن و پرطرفدار شدن این نرم افزار در میان کاربران است ، همه این ها باعث شده تا کار با اکسل برای بسیاری از ما ساده باشد و البته برای دیگران ، این باعث می شود تا وقتی کس دیگر می خواهد با این فایل اقدام به حضور و غیاب کند نیازی به آموزش مجدد نداشته باشد که یکی مهم ترین مسائل است ، با ما همراه باشید تا راجب این فایل اکسل فرم حضور و غیاب کارکنان بیشتر صحبت کنیم و تمام ویژگی‌های آن را بدانید.

با دریافت و خرید این فایل اکسل به فرم حضور و غیاب کاملا کاربردی تحت اکسل دسترسی خواهید داشت که برای تمام کسانی که میخواهند به ساده‌ترین شکل ممکن حضور و غیاب افراد رو انجام دهند امکانات فراوانی خواهد داد.

اگر نمی‌خواهید از این فایل آماده استفاده کنید و قصد دارید که از یک فرم ساده صرفا با ضربدر و تیک برای حضور غیاب در اکسل استفاده کنید ما یک آموزش آماده کرده‌ایم که می‌توانید با استفاده از آن کار خود را انجام دهید.

آموزش حضور و غیاب در نرم‌افزار اکسل با تیک و ضرب‌در

امکانات فرم اکسل حضور و غیاب پرسنل

 1. حضور غیاب پرسنل به صورت کلی
 2. کارکرد ساده و آسان (کار با فایل سخت نیست اما بسیار حرفه‌ای و دقیق طراحی شده است.)
 3. گزارش کارکرد ماهیانه
 4. گزارش کلی حقوق کارگران
 5. وارد کردن اطلاعات حقوق کارکنان
 6. لیست کارکرد روزانه کل پرسنل
 7. صدور فیش حقوقی
فایل اکسل حضور و غیاب کارکنان
فایل اکسل حضور و غیاب کارکنان

شما در این فرم حضور و غیاب به راحتی خواهید توانست حضور، غیبت، ماموریت، مرخصی و استراحت روزانه را ثبت کنید و از اطلاعات ثبت شده انواع گزارشات ماهانه و سالانه را از کارکرد تمام کارکنان بگیرید آمارگیری بسیار عالی را انجام دهید. و البته این امکان نیز در این فایل تعبیه شده است که مبلغ‌های پرداختی برای افراد را نیز ذخیره نمایید .

همچنین ممکن است نمونه فاکتور فروش زیر هم به کارتان بیاید :

فایل اکسل فاکتور فروش

چه چیزهایی بعد از خرید دانلود خواهید کرد ؟

بعد خرید فایل اکسل حضور غیاب پرسنل چند مورد را دریافت خواهید کرد :

 1. فایل اکسل برنامه نویسی شده برای حضور غیاب و صدور فیش حقوقی
 2. ویدیو آموزش کار با این فایل اکسل (تصویر آن در زیر می‌توانید مشاهده کنید .
 3. مجموعه فونت‌های مورد نیاز
 4. فایل ورد آموزشی

آموزش کار با فایل اکسل حضور غیاب پرسنل

چرا فرم حضور و غیاب اکسل ؟

به صورت کلی تمام نرم‌افزارهای صفحه گسترده از جمله Excel و Google Sheet از کاربردهای بسیار زیادی الخصوص در زمینه تهیه لیست و نمودارهای مختلف و برنامه‌‌‌ریزی و کنترل پروژه‌ها دارند. محبوبیت و در دسترس بودن اکسل در کشور ما باعث شده است که برخی از کاربران از فایل اکسل برای جمع ساعت کاری پرسنل استفاده نمایند.

همچنین دلیل دیگری که ما پیشنهاد می‌کنیم از فرم اکسل استفاده کنید این است که کسانی که با اکسل کارکرده‌اند به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند ، و نیاز به آموزش نرم افزار دیگری نیست  ، البته یک ویدیوی آموزشی نیز برای کسانی که با اکسل کار نکرده‌اند نیز پس از دانلود برای شما ارسال خواهد شد تا همه بتوانند از این فایل استفاده کنند ، در واقع پس از پرداخت موارد زیر دانلود خواهد شد.

 1. فایل اکسل حضور و غیاب
 2. راهنمای ویدئویی استفاده از فایل حضور غیاب
 3. فونت‌های استفاده شده در پروژه

حضور غیاب پرسنل و کارکنان از نیاز‌های هر مجموعه ای است ، با ورود به دنیای تکنولوژی و نرم‌افزار ها شاید کمتر کسی از کاغذ برای حضور غیاب استفاده نماید زیرا مشکلات خودش را دارد مانند گم شدن برگه ، پاره شدن آن و یا زمان زیادی که برای محاسبه می‌گیرد باید از آن خداحافظی کرد ولی اگر هم به فایل ورد آماده حضور و غیاب نیاز دارید روی لینک زیر کلیک کنید تا فایل ورد آن را دانلود نمایید

فایل ورد دفتر حضور و غیاب هفتگی پرسنل

ویژگی‌های فرم اکسل حضور و غیاب پرسنل

 • عدم محدودیت در ثبت تعداد پرسنل و کارکنان
 • امکان ثبت حقوق پرداخت شده به کارکنان
 • عملیات ساده و کاربردی برای ثبت حضور و غیاب روزانه افراد
 • نمایش وضیعت افراد بصورت گراف
 • قابلیت چاپ و صدور فیش کارکرد کارکنان
 • امکان گزارشگیری ماهانه و سالانه از کارکرد پرسنل
 • ثبت نامحدود حضور و غیاب کارکنان

در لینک زیر هم می‌توانید آموزش‌های اکسل را مشاهده کنید

آموزش کار با نرم‌افزار اکسل

 

5/5 ( 1 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
قابلیت ویرایشدارد

پاسخ دهید