نمونه قرارداد استخدام مشاور املاک – پی‌دی‌اف و ورد

<span>نمونه قرارداد استخدام مشاور املاک – پی‌دی‌اف و ورد</span>

دسته بندی:

نوع فایل:قرارداد

قیمت: 98000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دریافت نسخه چاپی درب منزل
98000 تومان – خرید

قرارداد استخدام مشاور املاک

بسیاری از مشاورین املاک که بعد از مدتی بزرگ می شوند و مشتریانی پیدا می کند و به قول خودشان ریشه‌شان به آب می خورد برای کاهش حجم کاری خود و گسترش کسب و کار و پیدا کردن مشتریان جدید اقدام به استخدام مشاور ملکی فعال می کنند ، و قرارداد آنها یا به صورت پرداخت حقوق است و یا به صورت درصدی و یا هردو که هر دو نوع آن در این قرارداد گنجانده شده است ، اما جدا از مبلغ حقوق مشاور املاک دارای وظایف و قاعده قانونی است که باید موظف به انجام آن باشد تا به کسب و کار شما آسیب وارد نشود ، زیرا به هر حال وی در مجموعه شما مشغول می شود و باید تضمین هایی از وی گرفته شود تا بعدا به مشکل برنخورید . در اینجا نقش این قرارداد مشخص می شود . ما در ویلا رز قرارداد استخدام مشاور برای املاک را آماده کرده ایم که با دو نسخه پی‌دی‌اف و ورد قابل دانلود است و می توانید آن را به صورت دلخواه خود ویرایش کنید و یا اطلاعات را در آن وارد نمایید. در صورت تمایل می توانید این قرارداد را به صورت پورسانتی نیز تنظیم کنید.

داشتن مشاور خوب از نیاز های یک املاک خوب است ، اگر قصد تبلیغ املاک خود در اینترنت را دارید روی ویلا رز حساب کنید.

با این تفاسیر چرا اصلا مشاور برای دفتر املاک خود استخدام کنیم ؟

همانطور که بالا گفتیم مشاور املاک برای این استخدام می شود که کار شما را رونق دهد و با راهنمایی‌های به موقع مالک یا خریدار را به راه درست هدایت کنند ، شاید شما نیرو و یا زمان لازم را برای این کار نداشته باشید . البته این موضوع فقط به مشاوره به خریدار و فروشنده ختم نمی شود و علاوه بر خرید و فروش، مشاوران املاک می توانند روزانه پیگیر قرارداد‌های اجاره باشند و یک درآمد ثابت و خوب را به سوی بنگاه معاملاتی شما سوق دهند ، شاید در نگاه اول اجاره سود زیادی نداشته باشد اما اگر بتوانید مشتریان ثابتی داشته باشید هر ساله برای اجاره جدید و یا تمدید قرارداد اجاره قبلی نزد املاک شما بیایند ، همچنین می‌توانید نمونه قرارداد اجاره را نیز در لینک زیر مشاهده کنید :

نمونه قرارداد اجاره نامه برای املاک

مشاور املاک خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

در گذشته، هر مشاوره املاکی به تنهایی مشغول به فعالیت بود. اما امروزه بنگاه‌های املاک به شکل گسترده‌تری فعالیت می‌کنند که حضور چند مشاور در املاک گواه این موضوع است که باعث می شود املاک شما مناطق بیشتری را تحت پوشش خود در بیاورد و حوضه کاری شما افزایش پیدا کند و این موضوع باعث رشد بنگاه‌های املاک می شود ، از همین رو اهمیت و دلیل استخدام نیروی مشاوره خوب در املاک نیز مشخص شد. همه‌ی بنگاه‌های املاک به دنبال جذب و استخدام مشاوران فعال و خلاق می‌باشند هر چند ما در این نمونه قرارداد وظایف آنها را مشخص کرده‌ایم اما مشاورینی خوب هستند که تعاملات اجتماعی قوی، آداب معاشرت خوب، فن بیان مناسب و دانش زمینه‌ای مفیدی داشته باشند. ما در این فایل پی دی اف و ورد ارتباط کاری میان بنگاه املاک و مشاور املاک به وسیله نمونه فرم قرارداد استخدام مشاور املاک مشخص کرده ایم.

نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت استخر

نمونه قرارداد مشارکت در مشاور املاک

چرا از قرارداد برای استخدام استفاده کنیم ؟

استفاده از قرارداد برای هر کاری نیاز است از جمله آن همین استخدام نیروی مشاور برای املاک که باعث می شود نیروی کار شما وظایف خود را به درستی انجام دهد و تعهداتی را برای انجام کار به شما می دهد که در ادامه برخی از آنها را آورده‌ایم :

  1. مشاور املاک باید آداب و معاشرت خوبی با سایر مشاورین حاضر در املاک و همچنین مشتریانی که برای بازدید و یا خرید ملک آمده‌اند داشته باشد.
  2. مشاور املاک باید همواره فایل‌های خود را در منطقه ای که به وی محول شده آپدیت نگه‌دارد تا وقتی مشتری برای آن منطقه حضور پیدا کرد بتواند فایل‌های مناسبی به آنها ارائه نماید.
  3. در بسیاری از مشاغل داشتن روحیه انجام کار تیمی بسیار مهم است و در کار املاک نیز به همین صورت است و در این قرارداد اسخدام مشاور املاک تاکید شده است که باید روحیه تیمی خود را حفظ کند و نیز با دیگر همکاران و مشاوران برای اهدافی که در بنگاه مشخص شده است همکاری نماید.
  4. از مهم ترین وظایف یک مشاور این است که به صورت پیوسته املاک را مقایسه کند و رغبا را تحت نظر داشته باشد تا از سایر املاکی ها عقب نیفتد.
  5. همچنین مشاور املاک باید همواره منطقه زیر نظر خود را بررسی دقیقی کند و با تمام مناطق آشنا باشد و از بازار آن مطقه اطلاعات دقیقی داشته باشد.
  6. بازدید از ملک مهم‌ترین بخش کار یک مشاور املاک است و مشاور باید بازرسی ابعاد زمین و تاسیسات خانه و غیره به صورت حضوری مراجعه کنند و اطلاعات آن را فایل کند.
0/5 ( 0 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
قابلیت چاپدارد
محل امضاء و اثر انگشتدر تمام صفحات
کادربندیدارد
سایزA4
قابل استفاده برایمشاور املاک ، پیمانکار و...
شماره گذاری صفحاتدارد
فونتب لوتوس
تعداد صفحات6
پسوند فایلpdf & docx
قابلیت ویرایشدارد

پاسخ دهید