نمونه قرارداد ساخت استخر ویژه کارفرما ، پیمانکار و مشاور املاک

<span>نمونه قرارداد ساخت استخر ویژه کارفرما ، پیمانکار و مشاور املاک</span>

دسته بندی: فرم و مستندات

نوع فایل:قرارداد فرم و مستندات

قیمت: 39000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دریافت نسخه چاپی درب منزل
39000 تومان – خرید

نمونه قرارداد ساخت استخر

فکر کنید کارفرما یا پیمانکار هستید و می‌خواهید وظیفه ساخت استخر محل سکونت یا کار یا مجموعه ورزشی و یا ویلا خود را به یک پیمانکار بسپارید یا پیمانکار و مشاور املاک هستید و می‌خواهید با مشتریانتان قراردادی کامل تنظیم کنید. این قرارداد به گونه ای نگارش شده است ، که تمام موارد مربوط به ساخت یک استخر را پوشش دهد ، پس از پرداخت لینک دانلود نسخه pdf و ورد این قرارداد کاری را دریافت خواهید کرد.

قرارداد ساخت استخر کاملا قانون

این قرارداد طبق قانون در ایران و با توجه به قانون مدنی و ماده ۱۹۰ و ۱۰ برای ساخت استخر تنظیم و نوشته شده است که بین پیمانکار یا مشاور املاک و کارفرما امضا می‌شود. طبق قانون مدنی در این دو ماده که گفته شد به این مساله تاکید می‌شود که اگر شرایط صحت قرارداد مانند قصد و رضایت داشتن، اهلیت طرفین، مشروعیت و معین بودن موضوع قرارداد تایید شده باشد، یا رعایت قانون تنظیم هر قراردادی درست و معتبر خواهد بود. از طرف دیگر نامعین بودن قرارداد پیمانکاری موجب شده است که محدودیتی برای تنظیم آن وجود نداشته باشد. قانون مدنی شروط و قواعد خاصی را برای پیمانکاری در نظر نگرفته است و تنها مساله دارای اهمیت، رعایت قانون است . در این قرارداد ساخت و احداث استخر همه موارد قانونی و نحوه و مصالح به کار گرفته شده در ساخت استخر آورده شده است.

نامعین بودن قرارداد های پیمانکاری باعث شده است که طرفین بتوانند بدون محدودیت درباره محتوای قرارداد با یکدیگر به توافق برسند ، اما همین موضوع ممکن است موجب اختلافات و بروز مشکل شود. به همین دلیل بسیار پیشنهاد می‌شود که پیش از تنظیم قرارداد از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید و نظر او را راجب قرارداد بپرسید . مشاوره و صحبت حقوقی باعث می شود با آگاهی و دانش بیشتری برای تنظیم قرارداد حاضر شوید و از بروز مشکلات در آینده جلوگیری شود. آگاهی شما در زمینه بخش‌های محتلف قرارداد باعث می‌شود که به شروط و وظایف تعیین شده با دقت بیشتری توجه شود و با ریسک کمتر و راندمان بالاتری قرارداد ساخت استخر را امضا کنید ، البته قراردادی که ما آماده کرده‌ایم تمام موارد را پوشش می‌دهد.

نحوه نوشتن متن قرارداد ساخت استخر

به خاطر انواع و اقسام استخر‌هایی که می‌توان ساخت مهم است که قبل از شروع به کار ساخت استخر همه چیز اعم از مصالح ، متراژ ، تصفیه خانه ، موتورخانه ، آب گرم و چهارفصل بودن ، آب‌بندی و… مشخص است ، این موارد می‌تواند بعدا موجب ایجاد اختلاف نظر و هزینه شود پس حتما باید یک قرارداد قبل از شروع به کار فی مابین پیمانکار و کارفرما نوشته شود ، قراردادی که همه موارد را پوشش دهد دلیل اهمیت بالای نحوه نوشتن قرارداد ساخت استخر همین است . در این قرارداد طرفین قرارداد موظف می‌شوند که براساس مطالبی که در متن قرارداد نوشته می‌شود عمل کنند و عملا تمام مسیر ساخت مشخص و روشن خواهد بود. بنابراین لازم است به نحوه نوشتن محتوای قرارداد بسیار توجه شود.

عنوان قرارداد پیمانکاری ساخت استخر

در هر قراردادی، چه مشارکت، چه پیمانکاری یا هر نوع دیگر از قرارداد بخش اولیه و مهم اولین چیزی است که بالای قرارداد نوشته می‌شود، عنوان قرارداد می باشد . در واقع عنوان قرارداد به طور مختصر و کلی درباره محتوای قرارداد صحبت می‌کند و در نگاه اولیه مشخص می‌کند که موضوع قرارداد راجب چیست و طرفین برای انجام چه کاری با هم همکاری می‌نمایند.

عنوان قرارداد پیمانکاری ساخت استخر
عنوان قرارداد پیمانکاری ساخت استخر

داشتن قرارداد در چه برای ساخت استخر برای باغ و چه برای هر مورد دیگری از نیاز‌های امروزه برای درست انجام شدن روند کار‌ها است.

5/5 ( 3 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
مناسب برایکارفرما ، پیمانکار ، مشاور املاک
تعداد صفحات1
پسوند فایلpdf & docx
قابلیت ویرایشدارد

1 نظر

پاسخ دهید