کتاب صوتی ایجاد جهش در شغل و تجارت برایان تریسی

<span>کتاب صوتی ایجاد جهش در شغل و تجارت برایان تریسی</span>

دسته بندی: دانلود کتاب صوتی

قیمت: 19500 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

19500 تومان – خرید

کتاب صوتی ایجاد جهش در شغل و تجارت

خب خب ، برای موفقیت همیشه لازمه که شغل خوبی داشته باشیم ، و میشه گفت همه مشاغل در دنیا خوب هستند و می‌توانند به درآمد و پیشرفت بزرگی برسند اما چطور باید این کار را انجام دهیم یا بهتره بگویم که در شغل و تجارت خود چگونه باید جهش ایجاد کرد تا به موفقیت رسید ؟ در این کتاب صوتی راجب همین مسئله صحبت شده است ، موفقیت در کسب و کار که از اثار با ارزش برایان تریسی است به فارسی ترجمه شده است که حاصل سخنرانی این نویسنده کتاب‌های روانشناسی و موفقیت می باشد ، شما پس از خرید این اثر یک فایل MP3 کتاب صوتی با مدت زمان ۵۰ دقیقه دریافت خواهید کرد.

بخشی از این کتاب صوتی را برای نمونه گوش کنید تا با صدای گوینده آشنا شوید :

پیدا کردن تکنیک برای موفقیت کسب و کار

در کتاب صوتی جهش در شغل و تجارت برایان تریسی شما برای پیدا کردن تکنیک های مربوط موفقیت در کسب و کار و رشد در تجارت و شغل راهنمایی خواهید شد تا بتوانید این راه و روش ها را پیدا ، درک و سپس از آنها در شغل خود استفاده کنید ، در هر شغلی که هستید فرقی نمی کند که مهندس هستید یا طراح ، فروشنده هستید یا تولید کننده ، تفاوتی ندارد این کتاب برای هر شغلی مفید خواهد بود .

 برای به چنگ آوردن چیز هایی که تا به امروز آنها را حس نکرده‌ایم باید تکنیک‌های جدیدی را پیاده کنیم و آنها را یاد بگیریم و از آنها استفاده کنیم . پس از همین حالا شروع کنید.

پس از همین امروز شروع کنید ! تبدیل به یک میدان انرژی شوید تا در این صورت شاهد پیشرفت و جهش سریع‌تر خود در شغل و زندگی باشید!

برایان تریسی در کتاب صوتی جهش در شغل و تجارت، به تشریح روش‌ها و اصول اساسی در جهت دستیابی به موفقیت، رشد و تعالی در زندگی و از همه مهمتر دستیابی به اهداف و خواسته‌های شخصی پرداخته است.

۱۰ اصل برای جهش در کسب و کار و شغل برایان تریسی

ده اصل برای رسیدن به موفقیت در شغل و تجارت وجود دارد ، این ۱۰ اصل در کتاب چگونه جهش در شغل و تجارت خود ایجاد کنید آمده است ، برایان تریسی آثار بزرگی از کتاب های موفقیت ، خود باوری، رهبری و کسب و کار را نوشته است و در کل دنیا با همین عناوین شناخته می شود فردی که با سخنرانی‌های تاثیر گذار خود به فردی محبوب در میان مردم جهان تبدیل کرده است ، جوری که اغلب افرادی که در این حوضه فعالیت می کنند از دنبال کنندگان صحبت های وی و کتاب هایش هستند.

از آثار او می توان به روش برنامه ریزی افراد موفق،ویژگی های مدیران موفق و مدیریت کاربردی زمان اشاره کرد،شما می توانید کتاب های صوتی برایان تریسی را در فروشگاه کتاب صوتی کتافایل  مشاهده کنید ، اغلب آثار وی در بخش کتاب های صوتی که لینکش را در پایین گذاشته ایم وجود دارد .

برای مشاهده کتاب گویا های دیگر ما به لینک زیر بروید :

دانلود کتاب صوتی

نویسنده اثر : برایان تریسی – Brian Tracy
فرمت فایل دانلودی : MP3
حجم: ۴۱٫۵MB
مدت زمان : ۵۰ دقیقه
کیفیت صدا : فوق‌العاده بالا

 

این کتاب صوتی، راهنمایی برای یافتن هدف و رشد و تعالی در زندگی و تجارت شما است. برایان معتقد است که  تمامی انسان‌ها با یادگیری، تلاش، تمرین، کسب مهارت و ارتباط با دیگران قادر به دستیابی به اهداف و کسب موفقیت هستند ، البته در طول صحبت‌هایش این را به شما اثبات خواهد کرد و شما قانع خواهید شد که تمام حرف‌هایش صحیح است.

مفاهیمی که در کتاب صوتی جهش در شغل و تجارت آمده

  1. یادگیری طبق اصول با نظم و تمرین پیوسته این آموزش‌ها
  2. افزایش مهارت و سطح توانایی در زمینه کاری
  3. برقراری ارتباط با مردم و موفقیت و رشد در میان مردم
  4. افزایش قدرت و فرصت با پس انداز پول
  5. انجام بهینه، درست و سریع کارها
  6. تبادل نظر و اطلاعات در مورد شغل و مهارت های یکدیگر

برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به اهداف مدنظر باید فرآیندی پیوسته و همیشگی را در یادگیری، پیشرفت، کسب مهارت و برقراری ارتباط داشته باشید.

خب تا اینجا راجب کتاب توضیح دادیم که تمام شد ، و از این‌جا به بعد را برای دوستانی می‌نویسم که به کتاب‌های صوتی موفقیت علاقه دارند و یا به گویندگی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند از سیستم همکاری در فروش فایل کسب در آمد کنند ، مطالب زیر ممکن است به دردشان بخورد :

کتاب صوتی مدیریت درونی برای رسیدن به بهترین نتیجه

کسب درآمد از فروش کتاب صوتی و گویندگی

 

5/5 ( 1 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
قابلیت ویرایشندارد

پاسخ دهید