فروش جزوه در اینترنت و گوگل ، جزوات درسی دانشگاهی ، کنکور و دانش‌آموزی

فروش جزوه
به این مطلب امتیاز دهید

فروش جزوه در اینترنت

جزوه یکی دیگر از مواردی است که می‌توانید با استفاده از سیستم همکاری در فروش فایل در سایت کتافایل به فروش برسانید و از آن کسب در آمد کنید جزوات درسی دانشگاهی ، کنکور و دانش‌آموزی از جمله فایل‌هایی است که به راحتی می‌توان از آنها پول در آورد ، راه در آمد از این ساده‌تر وجود نخواهد داشت ، فروش جزوه در اینترنت و سطح گوگل با سایت ما بسیار ساده است زیرا با توجه به اعتبار کتافایل اگر محتوای مناسبی برای فایل خود تولید کنید قطعا در گوگل دارای رتبه خوبی خواهید بود ، از همین رو فروش جزوه می‌تواند یک منبع در آمد مناسب و همیشگی برای شما باشد ، ما در کتافایل با ایجاد فضای مناسب خرید و فروش فایل در اینترنت به شما در مسیر رسیدن به یک در آمد مناسب و دائمی کمک می‌کنیم .

جزوه چیست ؟

جزوه یک کتاب صحافی نشده یعنی بدون جلد یا پوشش سخت یا اتصال است ، جزوه می‌تواند به صورت تایپ شده و یا دست‌نویس باشد ، قطعا جزوه‌های تایپ شده استفاده کاربری بهتری دارنده و خواننده در خواندن آن کمتر به مشکل می‌خورد به همین دلیل ما هم توصیه می‌کنیم فایل جزوه‌ای که برای فروش آپلود می‌کنید تایپ شده و یا حداقل خوانا باشد . جزوه حالات مختلفی دارد و ممکن است از یک یا چند ورق کاغذی تشکیل شده باشد که به صورت پشت یا رو و یا یک رو نگارش شده باشد.

جزوه نویسی اصولی و استاندارد روش‌هایی دارد که برای شما توضیح خواهیم داد.

شرایط فروش جزوه

جزوه‌های دستنویس از آن دسته فایل‌هایی است که می‌توان آن‌ها را در اینترنت فروخت به خصوص در زمان امتحانات این نوع فایل‌ها فروش بسیار بالایی دارند ، البته توجه داشته باشید که جزوه‌ای که در برای فروش قرار می‌دهید کامل و خوانا باشد ، زیرا اگر فایل ارسال شده فاقد کیفیت باشد و یا ناقص باشد از سایت حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شما برای همیشه مسدود خواهد شد.

یک نمونه جزوه خوش خط و خوانا :

جزوه آزمایشگاه باکتری 2 استاد فرزانه خدایی
جزوه آزمایشگاه باکتری ۲ استاد فرزانه خدایی

در پایین یک ویدئو آموزشی برای آماده سازی و فروش جزوه در سایت آماده شده است اما اگر نمی‌دانید که همکاری در فروش فایل چیست و می‌خواهید اطلاعات بیشتری راجب نحوه کار و عملکرد آن بدست بیاورید پست زیر را ببینید.

همکاری در فروش فایل چیست ؟ چگونه از آن پول در بیاوریم ؟

چگونه جزوه خود را در سایت بفروشیم ؟

در ویدئو زیر می‌توانید آموزش فروش جزوه و هر فایل دیگری در سایت را مشاهده کنید :

برای شروع کار و فروش جزوه در اینترنت ابتدا در سایت ثبت نام کنید ، سپس به ایمیل و شماره موبایل وارد شده یک کد ارسال می‌شود تا اطلاعات شما تایید شود ، سپس از طریق منو گزینه ارسال محصول جدید را بزنید و موارد زیر را تکمیل کنید :

  1. عنوان محصول را وارد کنید ، در این بخش از کلمات کلیدی استفاده کنید ، تعداد کلمات مناسب برای بخش عنوان فایل ۹ الی ۱۲ کلمه است ، البته این مقدار پیشنهادی است و ممکن است برای یک جزوه این مقدار کم یا زیاد باشد ، مثلا “دانلود PDF جزوه استاد سارا کوهی رشته میکروبیولوژی به صورت دست‌نویس” همانطور که می‌بینید یک جمله کوتاه و چکیده از کلمات کلیدی در عنوان نوشته شده است.
  2. قیمت جزوه خود را به تومان وارد کنید ، این قیمت مبلغی است که کاربر پرداخت می‌کند و اگر درصد بازاریاب را صفر وارد کنید ۸۰ درصد و در غیر این صورت از این ۸۰ درصد کم خواهد شد.
  3. دسته بندی و نوع فایل را جزوه را از بین گزینه ‌های موجود انتخاب کنید .
  4. پسوند و فرمت فایل را نیز در فیلد مربوطه انتخاب کنید ، اغلب برای جزوه فرمت فایل پی‌دی‌اف است.
  5. تعداد صفحات جزوه مربوطه را نیز در بخش مربوطه وارد کنید.
  6. اگر جنس فایل جزوه شما PDF است تیک گزینه قابل ویرایش را نزنید و اگر به صورت فایل وُرد و تایپ شده است تیک گزینه قابل ویرایش را بزنید.
  7. گزینه برچسب : اینکه برچسب چیست و چه کاربردی دارد ؟ را بعدا در مقاله‌ای جداگانه درباره آن مفصل صحبت خواهیم کرد  ، اگر بخواهیم به صورت خلاصه بگوئیم برچسب یا تگ همانند هشتگ در شبکه‌های اجتماعی هستند که کمک می‌کنند کاربران به راحت‌تر به نتیجه دلخواه خود برسند ، البته هشتگ‌ها در سایت و شبکه‌های اجتماعی تفاوت‌هایی نیز دارند که بعدا خواهیم گفت. برای مثال هشتگ مناسب برای فروش جزوه می‌تواند جمله : “فروش جزوه درس میکروب ۲” و “جزوات دانشگاهی برای درس میکروب ۲ رشته میکروبیولوژی” ، دقت داشته باشید که هشتگ باید کلی باشد و در بر گیرنده مطالب دیگر نیز باشد ، هشتگ‌های غیرمرتبط حذف خواهند شد.
  8. خب برویم سراغ آپلود فایل ، برای این کار روی دکمه آپلود فایل کلید کنید و فایل جزوه خود را آپلود کنید و سپس آن را انتخاب کنید.
  9. بعد از آن باید به سراغ گزینه تصاویر برویم ، تصاویر می‌تواند یک اسکرین از صفحه جزوه باشد یا یک متن تایپ شده به همراه یک کتاب یا هر تصویر مرتبط دیگری ، تصویر اصلی فایل شما این گزینه است.
  10. گالری تصاویر هم امکان نمایش تصاویر بیشتر به کاربر را می‌دهد که می‌توانید آن را وارد کنید.

البته این نکته را هم بگوئیم که اگر بخواهید می‌توانید از طریق بازاریابی  ، جزوه دیگران را بفروشید و پورسانت دریافت کنید ، توضیحات در این زمینه در آموزش زیر آمده است :

بازاریابی فایل چیست ؟

چگونه جزوه دست‌نویس خود را به فایل PDF تبدیل کنیم و در سایت به فروش برسانیم ؟

نرم‌افزار‌های متعددی برای تبدیل گروهی تصاویر به پی‌دی‌اف یا تبدیل جزوه به pdf وجود دارند که ما در یک آموزش که پایین ‌می‌توانید آن را مشاهده کنید آموزش داده‌ایم و دو نرم‌افزار قدرتمند در این زمینه را هم معرفی کرده‌ایم ، این کار بسیار ساده است ، تنها زحمتی که شما باید بکشید این است که از جزوه خود عکس بگیرید ، بهترین نرم‌افزار ایجاد PDF از جزوه نرم‌افزار CamScanner است که مناسب‌ترین کیفیت را برای چاپ از طریق فایل PDF ایجاد شده به شما می‌دهد ، اما اگر تنها به تصاویر جزوه دسترسی دارید می‌توانید از اپلیکیشن IMG2PDF زیر استفاده کنید ، در لینک زیر آموزش ویدئویی ، تصویری و متنی آن آمده است :

آموزش تصویری تبدیل عکس به pdf در اندروید

 

پاسخ دهید