در فرستادن مقاله به مجلات از چه ایمیلی استفاده کنیم ؟ دانشگاهی یا شخصی ؟

به این مطلب امتیاز دهید

هنگام فرستادن مقاله به مجلات از چه ایمیلی استفاده کنیم ؟ دانشگاهی یا شخصی ؟

همین ابتدا ایمیل دانشگاهی حداقل به چند دلیل معتبر تر است که در ادامه خواهیم گفت ، اما ممکن است بعضی از دوستان تازه در ابتدای راه باشند و نیاز به کمک بیشتری داشته باشند ، اگر تازه تصمیم به نگارش مقاله گرفته‌اید حالا برای مهاجرت و یا هر دلیل دیگری می‌توانید از مقاله زیر نیر بهره‌مند شوید ، ما در مقاله‌ی زیر زیر‌و‌بم نگارش مقاله isi را گفته‌ایم :

اصول نگارش مقالات isi

اهداف پژوهش در نگارش پایان‌نامه یا مقاله

خب برویم سر موضوع اصلی خودمان یعنی نحوه استفاده از ایمیل برای ارسال مقاله ، ۴ نکته زیر اساسی‌ترین دلایل برای استفاده از ایمیل دانشگاهی هنگام ارسال مقاله است.

  1. هر دانشگاهی برای هر فرد یک آدرس ایمیل تعریف می‌کند اما ایمیل شخصی را با نام‌های متعدد برای هر نفر می توان به تعداد نامحدود ایجاد کرد که همین موجب مشکلات زیادی شده است. حتی فرد دیگری می تواند با نام شما یک ایمیل برای خودش ایجاد کند.
  2. از پسوند ایمیل دانشگاهی می توان به نام مؤسسه و اعتبار آن پی برد پس قطعا برای دریافت کننده ایمیل ارزش بیشتری برای مقاله شما لحاظ خواهد شد و از نظر روانشناسی تاثیر مثبتی نیز خواهد گذاشت.
  3. ارسال ایمیل با ایمیل دانشگاهی نشان می‌دهد فرد با دانشگاه ارتباط دارد و به اعتبار شما خواهد افزود
  4. یک اصل وجود دارد که علم در دانشگاه تولید می‌شود و در اصل تولید علم یا همان مقاله نیز باید پشت این مقاله یک مؤسسه یا نهاد علمی مانند دانشگاه وجود داشته باشد که ایمیل دانشگاهی گواه همین موضوع است، استفاده از آدرس شخصی (منزل) یا آدرس شرکت یا ایمیل شخصی نشان از یک ناهنجاری دارد و نمایان‌گر این است که علم تولید شده در جایی به غیر از مکان اصلی تولید علم انجام شده. البته در برخی موارد خاص برخی از نویسنده ها از گروه تحقیقاتی یک شرکت ممکن است مقاله‌ای را ارائه دهد.

نظرات و پیشنهادات و یا سوالات خود را راجب نگارش مقاله و ارسال به ژورنال‌ها ، همایش‌ها ، مجلات برایمان در بخش کامنت‌ها بگذارید ، خوشحال می‌شویم کمکتان کنیم.

اقدام پژوهی چیست ؟

شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم از طریق کنکور

پاسخ دهید