جذاب‌ترین هتل دنیا برای علاقه‌مندان به مطالعه کتاب – بوتیک B2 زوریخ

هتل برای مطالعه کتاب
به این مطلب امتیاز دهید

هتل برای مطالعه کتاب

شاید برای کسانی که اهل مطالعه و کتاب خوانی باشند و همزمان اهل سیر و سفر نیز باشند ، استراحت در یک هتل که دارای یک کتابخانه بسیار بزرگ باشد جذاب باشد ، این هتل که با نام بوتیک B2 شناخته می‌شود در شهر زوریخ کشور سوئیس واقع شده است و بهترین هتل برای مطالعه کتاب شناخته شده و شاید از نظر استانداردهای جهانی در سطح اول هتل‌های دنیا قرار نگیرد اما از جنبه جالبی در جهان معروف شده است ، پس اگر اهل مطالعه و کتاب‌خوانی هستید و مسیرتان به سوئیس و زوریخ افتاد حتما به این هتل سر بزنید .

جذاب‌ترین هتل دنیا برای علاقه‌مندان به مطالعه کتاب
جذاب‌ترین هتل دنیا برای علاقه‌مندان به مطالعه کتاب

برای دانلود کتاب‌های ما به لینک زیر بروید :

دانلود کتاب PDF

دانلود کتاب صوتی

خب حالا که بحث سفر و سیاحت افتاد ، برای دیدن مناطق دیدنی ایران و جهان به جامیلو بروید :

معرفی مناطق گردشی و تفریحی ایران و دنیا

هتل بوتیک B2 زوریخ
هتل بوتیک B2 زوریخ

هتل کتاب‌خوان ها در زوریخ

همانطور که گفته شد این هتل بوتیک B2 زوریخ که به هتل کتابخوان ها معروف است در واقع دارای یک کتابخانه بسیار بزرگ است که برای دوست داران کتاب و اهل مطالعه طراحی و ساخته شده است. طبق آمارهای اعلام شده، اغلب نویسندگان و کارشناسان ادبی که برای همایش های ادبی مختلف به کشور سوئیس سفر می کنند علاقه زیادی دارند تا چند شبی را در این هتل اقامت کنند ، و معرفی این هتل نیر در کتافایل به همین جهت بوده است.

کتابخانه‌های این هتل به یک کتابخانه محدود نمی‌شود و دارای چندین کتابخانه است که با طراحی داخلی آن ها با الهام از خود کتاب انجام شده است. ۳۳ هزار کتاب در این هتل وجود دارد و مهمانان می توانند از آن ها استفاده کنند. نوع طراحی فضای داخلی هتل و تعداد کتاب های زیاد موجود در آن مهمان ها را تشویق به خواندن کتاب می کند.

طراحی داخلی برای کتابخوان ها

لازم به ذکر است که تنها کتابخانه این هتل نیست که محل مناسبی برای خواندن کتاب به شمار می رود. سایر مکان های هتل کتابخوان ها نیز به نحوی طراحی شده اند که برای مطالعه بسیار مناسب هستند.به همین جهت طرفداران زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب کرده است و شهرت زیادی به دست آورده است.

این هتل دارای امکانات زیاد دیگری از جمله چند نوع استخر، ماساژ و نیز امکاناتی برای کودکان است. تعدادی از عکس های مرتبط با کتابخانه های موجود در این هتل کتابخوان ها را در پایین مشاهده خواهید کرد.

این هتل در حقیقت یک کتابخانه مرفه برای کتاب دوستان و اهل مطالعه محسوب می‌شود و بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی مسئولان شهر بیشتر نویسنده‌ها و کارشناسان ادبی که در مراسم مختلف مربوط به جوایز کتاب به کشور سوئیس سفر می‌کنند دوست دارند در این هتل اقامت کنند.

اگر هم می‌خواهید با نحوه صحیح مطالعه آشنا شوید مقاله زیر را بخوانید :

راهنمای مطالعه و کتاب‌خوانی

بهترین کتاب رمان روانشناسی

در کتابخانه های جالب و منحصر به فرد این هتل که بیشتر طراحی داخلی آن از کتاب الهام گرفته شده است ۳۳هزار کتاب برای مهمانان این هتل در دسترس گذاشته شده است.

البته تنها کتابخانه این هتل محل کتاب خواندن نیست بلکه تمامی اماکن آن به گونه‌ای ساخته شده است که برای مطالعه کتاب جای مناسبی محسوب می‌شود.

دانلود اقدام پژوهی

هتل بوتیک b2 زوریخ کجاست ؟

زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور سوییس و مرکز کانتون زوریخ می‌باشد. که محل قرارگیری هتل بوتیک B2 است ، زوریخ در شمال مرکزی کشور سوییس، در دامنه کوه‌های آلپ جای قرار گرفته است. زوریخ، مهمترین قطب اقتصادی سوییس به‌شمار رفته و گاهی از آن با عناوینی مانند پایتخت فرهنگی این سوئیس یاد می‌شود؛ در حالی که پایتخت سیاسی سوییس، شهر برن می باشد.

هتل عاشقان مطالعه بوتیک b2 زوریخ کجاست ؟
هتل عاشقان مطالعه بوتیک b2 زوریخ کجاست ؟

زوریخ شهری با بهترین کیفیت زندگی در جهان شناخته می‌شود. این شهردر تاریخ ۲۸ شهریور سال ۱۳۹۴ به عنوان گران‌قیمت‌ترین شهر جهان شناخته شده است.

پاسخ دهید