گرگ مک‌کیون کیست ؟

Greg McKeown - گرگ مک‌کیون
به این مطلب امتیاز دهید

گرگ مک‌کیون کیست ؟

گرگ مک‌کیون به لاتین Greg McKeown متولد ۱۹۷۷ در لندن، انگلیس است و یکی از نویسندگان و سخنرانان موفق است که اغلب او را با کتاب اصل‌گرایی‌اش می‌شناسند ، وی در دانشگاه استنفورد رشته مدیریت ارشد کسب و کار / MBA تحصیل کرده است . البته قبل از ورود به حوضه مدیریت ، در دانشگاه بریگام ارتباطات و روزنامه‌نگاری خوانده‌است و شاید همین پایه مسبب تحول در وی و تقویت در سخنوری و نویسندگی او شده است ، زیرا مدیریت ارتباط چندانی به نویسندگی و روزنامه‌نگاری ندارد و اگر بتوان پلی میان نویسندگی و مدیریت زد گرگ مک‌کیون به وجود خواهد آمد ! خب فکر کنم متوجه کلیت ماجرا شدید و دلیل موفقیت وی را فهمیده باشید ، استفاده از چاشنی‌های خبرنگاری و نویسندگی برای مدیریت بهتر ، واقعا از این بهتر نمیشه !

البته این همه چیز‌هایی نیست که گرگ مک کیون است ، وی علاوه بر موارد گفته شده نویسنده سخنران عمومی، استراتژیست رهبری و تجارت و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز می‌باشد. همچنین در سال ۲۰۱۲، مجمع جهانی اقتصاد مک کیون را به انجمن رهبران جوان جهانی وارد کرد. جدیدترین کتاب پرفروش وی ، Essentialism: The Discipined Pursuit of Less ، (Crown Business ، آوریل ۲۰۱۴) ، یک کتاب تجاری و خود رهبری است که در آن چگونگی کشف موارد ضروری، چگونگی حذف موارد غیر ضروری و نحوه ساخت آن به عنوان مثال تا آنجا که ممکن است بدون تلاش برای انجام آنچه واقعاً مهم است انجام شود.

گرگ مک‌کیون امروز یکی از بهترین نویسندگان و سخنران‌های موفق جامعه امروز است ، همچنین او یکی از نویسنده‌های ثابت مجله‌ی کسب و کار هاروارد و Influencer در لینکدین است . قبل از این فعالیت‌ها نویسنده‌ی کتاب اصل‌گرایی، در پروژه‌های مختلفی برای ارزیابی مدیران ارشد، در Heidrick & Struggles’s Global Leadership Practice کار کرده است که یکی از فعالیت‌هاشون بررسی ۳۰۰ مدیر برتر شرکت HP (اچ پی)  بود. همین تحقیق‌ها به گرگ ایده‌ی مرکزی کتاب اصل‌گرایی رو داد و اکنون شما می‌توانید کتاب صوتی گرگ مک‌کیون به نام اصل‌گرایی را در لینک زیر مشاهده کنید ، بخرید و دانلود کنید :

دانلود کتاب صوتی اصل گرایی – گرگ مک‌کیون

کتاب گرگ مک‌کیون راجب چیست ؟

در کتاب اصل‌گرایی گرگ مک‌کیون ، به شما آموزش داده می‌شود تا آن طور که واقعا دوست دارید و می‌پسندید زندگی کنید، نه طوری که دیگران از شما می‌خواهند . روش‌هایی که در این کتاب صوتی به شما آموزش داده می‌شود که در هر دو قلمروی شخصی و حرفه‌ای کارآمدتر، بهره‌ور تر و موثرتر و در کل بهینه‌تر عمل کنید . روشی نظام‌مند را برای تشخیص موضوعات مهم، حذف موضوعات غیر مهم و انجام هر چه راحت تر کارهای ضروری را به شما آموزش می‌دهد. به‌طور خلاصه، کتاب اصل گرایی به شما می‌آموزد تا روش پیگیری منضبط انجام کارهای کمتر را در همه حوزه‌های زندگی خود به‌کار بگیرید.

اصل گرا بودن در تفکر و از نظر ما یعنی چیزی را در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل ممکن انجام دادن. در واقع کسانی مه اصل گرا هستند قبل از انجام هر کاری مجموعه گسترده‌ای از گزینه‌ها را به شکل نظام‌مند بررسی و ارزیابی می‌کنند تا بتوانند بهترین نتیجه را از آن اتخاذ کنند. چون اصل گرایان به یک یا دو ایده یا فعالیت متعهد می‌شوند و با تمام توان به سراغ شان می‌روند، در ابتدا آگاهانه گزینه‌های بیشتری را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند برای ادامه گزینه درستی را انتخاب کرده‌اند ، انتخاب درست باعث ایجاد نتیجه درست و مطلبوب خواهد شد.

پاسخ دهید