کسب درآمد از طریق فروش فایل‌های آماده اکسل | همکاری در فروش فایل Excel

کسب درآمد از طریق فروش فایل‌های آماده اکسل
به این مطلب امتیاز دهید

کسب درآمد از طریق فروش فایل اکسل با همکاری در فروش

فایل اکسل از جمله فایل‌هایی است که شما می‌توانید با تولیدات پروژه و فایل‌های آماده کسب درآمد کنید ، از نظر با و تجربیاتی که در زمینه همکاری در فروش فایل داریم ، اکسل می‌تواند بهترین گزینه برای کسب درآمد اینترنتی و ایجاد شغل دوم برای شما باشد ، اگر حسابدار هستید و یا شغل اول شما به گونه‌ای است که فایل‌های اکسل می‌سازید یا با فایل اکسل سر و کار دارید ، می‌توانید از پتانسیل سایت کتافایل برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید ، استفاده از این روش مزایایی دارد که در ادامه به شما می‌گویم ، اگر با اکسل آشنایی ندارید می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید :

اکسل چیست ؟

مزایای کسب درآمد از طریق فروش فایل اکسل

  • عدم نیاز حضوری برای انجام کار
  • عدم نیاز به تجهیزات سنگین ( شما با همان لپ تاپ یا دسکتاپی که دارید می‌توانید فایل خود را برای فروش قرار دهید.)
  • مدیریت زمان برای قرار دادن فایل اکسل آماده روی سایت کتافایل – نیازی نیست که حتما تایم خاصی روی سایت فعالیت داشته باشید و وقت شما برای مدیریت زمان دست خودتان است
  • ایجاد شغل دوم به مرور زمان – شما با قرار دادن هفته ای دو فایل روی سایت در آینده به یک درآمد قابل توجهی خواهید رسید ، البته این کار نیاز دارد تا حوصله کافی به خرج دهید.
  • کسب درآمد حتی زمانی که در مسافرت و استراحت هستید . در واقع مهم‌ترین مزیت این کار در همین است که نیازی به شما برای حضور در سایت برای فروش فایل نیست.
  • واریز درآمد‌ها به شماره حساب شما در کمتر از ۲۴ ساعت کاری
  • امکان فروش فایل‌هایی که در حال حاضر در حال استفاده از آن هستید و نیازی به طراحی مجدد ندارد.
  • وجود نیاز‌های فراوان به فایل‌های اکسل با توجه به محبوبیت آن بین مردم و مشاغل

ایجاد شغل دوم با همکاری در فروش فایل

چه نوع فایل اکسل را می‌توانیم بفروشیم؟

هر فایلی که قابل دانلود باشد می‌توانید در سایت آپلود کنید و بفروشید ، اما بهتر است که کمی جستجو کنید و ببینید چه نوع فایل اکسلی کاربرد بیستری دارد و آیا نیاز بقیه را رفع می‌کند یا خیر ، برای نمونه فاکتور فروش اکسل ، مثلا فاکتور فروش اکسل یک نوع فایل بسیار کاربردی است که خیلی‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند و یا مثلا حضور فایل اکسل غیاب کارکنان و موارد این چنینی که تقاضای آنها بیشتر است ، البته فایل‌هایی که کمی تخصصی‌تر هستند نیز بسیار خوب مناسب فروش است ، زیرا قیمت آنها بسیار بالاتر از موارد عمومی است .

با توجه به توضیحاتی که دادیم متوجه شدید که محدودیتی در نوع فایل اکسل که قرار است به فروش برسد نداریم . فقط موضوع این است که فایل مورد نظر سالم و کارکرد درستی داشته باشد و خطا ندهد .

و البته اگر هم بلد نیستید با اکسل کار کنید می‌توانید از لینک زیر جهت فراگیری آموزش‌های پروژه محور استفاده کنید.

آموزش اکسل

چرا فروش فایل Excel ؟!

اکسل را می‌توان از کاربردی ترین و محبوب‌ترین نرم‌افزار‌های صفحه گسترده دانست که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند ، دلیل اینکه ما فروش فایل Excel را توصیه می‌کنیم نیز همین است ، زیرا هر چه کاربران یک نرم افزار زیاد باشد نیاز‌ها به فایل‌های آماده آن نیز افزایش پیدا می‌کند ، به همین خاطر که اکسل محبوب است و بین کاربران زیادی در مشاغل گوناگون کاربرد دارد می‌تواند گزینه مناسبی برای کسب درآمد اینترنتی از فروش فایل باشد.

 

 

 

 

پاسخ دهید