رمان دختر خوشگل دانشکده من | نسخه pdf

<span>رمان دختر خوشگل دانشکده من | نسخه pdf</span>

دسته بندی: رمان

قیمت: 10000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10000 تومان – خرید

رمان دختر خوشگل دانشکده من

فایلی که آماده شده است نسخـه کامل این اثر می‌باشد کتاب دختر خوشگل دانشکده من اثر ر. اعتمادی است که ما در کتافایل نسخه کتاب الکترونیک آن را در قالب فایل pdf  آماده کرده ایم این کتاب شامل ۱۱۸ صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است ، اگر اهل عشق و عاشقی و داستان‌های زیبای آن هستید و به رمان علاقه مند هستید ، پیشنهاد می کنیم حتما این کتاب را بخوانید ، این کتاب طرفداران بسیاری در این زمینه دارد و توانسته بسیاری را به خود جلب کند و اینکه امیدوارم از مظالعه این رمان لذت ببرید . اگر از افراد رمان دوست هستید و له کتاب های عاشقانه علاقه دارید لینک زیر پر است از رمان‌های زیبا و شنیدنی :

دانلود کتاب رمان

مشخصات محصول:
عنوان : کتاب دختر خوشگل دانشکده من
تالیف: رجبعلی اعتمادی
تعداد صفحه: ۱۱۸ صفحه
فرمت فایل: pdf
کیفیت صفحات: فشرده شده ۱۲۰۰dpi | فوق العاده بالا

رمان دختر خوشگل دانشکده من

خلاصه ای از کتاب:

مثل یک غنچه گل سرخ پر طراوت و معطر بین یک دسته پنج شش نفری دانشجو که قهقهه های خندشان زیر طاق چهار گوش دانشکده ادبیات قشقره ای براه انداخته بود شکفته و جلوه گری میکرد. او که در یک پیراهن قرمز با ظرافت خاصی پیچیده شده بود به دریای بیقرار و پرخروشی میماند که امواج سرکش و بی پروایش جلوه گاه ابدی بود. هر وقت سخن میگفت, گویی موجی از توجه ها و آرزوها آن جمعیت پریشان و مفتون را بجوش و خروش می انداخت, انگار خودش هم میدانست که…

نسخه pdf رمان دختر خوشگل دانشکده من

درباره نویسنده:

رجبعلی اعتمادی در سال ۱۳۱۲ در شهر لار از شهرستان‌های استان فارس دیده به جهان گشود ، شاید جالب باشد که بدانید نام رجبعلی را پدرش هم نام با نام پدربزرگش گزید اما مادرش نام او را به مهدی تغییر داد ، اما همچنان نام شناسنامه ای وی رجبعلی باقی ماند .

وی در سال ۱۳۳۵ پس از پایان دوره‌ی سربازی در آزمون آموزشی روزنامه اطلاعات شرکت نمود ، مجله جوانان از نشریات مؤسسه اطلاعات در سالهای دهه چهل و پنجاه با سردبیری اعتمادی (۱۳۴۵–۱۳۵۹) به یکی از پرفروش‌ترین مجلات ایران تبدیل گشته بود که فراتر از مرزهای ایران حتی در دیگر کشورهای فارسی زبان همانند افغانستان و تاجیکستان هواداران بسیاری پیدا کرده بود و علاقه مندان را به سوی خود جلب کرده بود .رجبعلی اغلب کتاب‌هایی که را نگارش می کرد با نام مستعار ر.اعتمادی به چاپ رسانده‌ است از همین حیث آثار وی اغلب با این نام شناخته می شود ، شاید این دلیل به خاطر همان داستانی بود که از اسم وی برایتان گفتیم . اما به هر حال ر. اعتمادی یکی از معدود رمان نویسان معاصر ایرانی می باشد که چندین نسل جوان ایران بسیاری از کتاب‌های او را خوانده‌اند و می‌شناسند و حتی همسایگان ایران نیز که هم زبان با ما هستند به کتاب های وی علاقه مند هستند و آنها را دنبال می کنند.

مطلب زیر هم شاید به کارتان بیاید :

معرفی ۵ کتاب از بهترین کتاب‌های رمان روانشناسی

5/5 ( 3 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
قابلیت ویرایشندارد

1 نظر

پاسخ دهید