دانلود pdf کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات اثر علی حاج شیرمحمدی

<span>دانلود pdf کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات اثر علی حاج شیرمحمدی</span>

دسته بندی: فنی و مهندسی

نوع فایل:کتاب فنی و مهندسی

قیمت: 10000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

10000 تومان – خرید

نسخه pdf کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات – علی حاج شیرمحمدی + نمونه سوال و خلاصه

امروز در کتافایل یک نسخه پی دی اف از خلاصه کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات اثر علی حاج شیرمحمدی برای مهندسی صنایع پیام نور – را برای دانلود قرار داده ایم ، در کنار این کتاب یک پکیج از ۲۰ دوره نمونه سوال شامل خلاصه کتاب برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات تالیف دکتر علی حاج شیرمحمدی منبع رشته مهندسی صنایع برای شما عزیزان قرار داده شده است ، در این پکیج نسخه خلاصه در پاورپوینت و پی دی اف با نمونه سوالات و کتاب pdf کامل قرار داده شده است ، این کتاب  در سال ۱۳۹۴ به چاپ رسیده است اما

شما بعد از دانلود موارد زیر را دریافت خواهید کرد :

۱- فایل پی دی اف از خلاصه کتاب که در ۱۳۰ صفحه نوشته شده است ۲-نسخه پی دی اف از کل کتاب که شامل ۲۵۰ صفحه است. ۳- دارای ۲۰ دوره نمونه سوال به همراه پاسخنامه ۴- فایل پاورپوینت از خلاصه کتاب که دارای ۱۴۰ اسلاید است.

اطلاعات بیشتر راجب کتاب اثر علی حاج شیرمحمدی :

برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات نام کتابی است از آثار علی حاج شیرمحمدی که توسط اساتید زیادی تدریس می شود ، موضوع اصلی این کتاب مدیریت صنعتی است که در دانشگاه تدریس می شود . شما هم در کتافایل می توانید فروش فایل داشته باشید ، ما در کتافایل این امکان را به شما می دهیم که بتوانید فروشگاه فایل اختصاصی خود را بسازید ، در مورد چاپ این کتاب باید گفت که این اثر توسط انتشارات ارکان دانش به چاپ رسیده است .

0/5 ( 0 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
قابلیت ویرایشندارد

پاسخ دهید