دانلود پی دی اف کتاب آیین نگارش مقاله پژوهشی از دکتر محمود فتوحی

<span>دانلود پی دی اف کتاب آیین نگارش مقاله پژوهشی از دکتر محمود فتوحی</span>

دسته بندی:

نوع فایل:کتاب

قیمت: 10000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دریافت نسخه چاپی درب منزل
10000 تومان – خرید

دانلود پی دی اف کتاب آیین نگارش مقالهٔ پژوهشی از دکتر محمود فتوحی

کاربران عزیز فایلی که پس از پرداخت دانلود می‌کنید کامل ترین نسخه pdf از خلاصه و قسمتی از کتاب آیین نگارش مقاله ی پژوهشی است که از ویراست سوم برداشت شده است ، این فایل شامل ۹۸ صفحه فایل ورد از کتاب محمود فتوحی است . هر چیزی که در این کتاب آیین نگارش آمده است هر چند بر محور نگارش مقاله ی پژوهشی متمرکز می باشد، اما برای نگارش پایان نامه‌ی تحصیلی و پژوهش های آکادمیک نیز خالی از فایده نیست و می‌توانید از آن برای نگارش پایان‌نامه‌ی خود استفاده کنید. این کتاب در شکل یک شیوه نامه ی مقاله نویسی، علاوه بر بحث از انواع پژوهش و روش تحقیق و انواع مقاله ها ، مراحل نوشتن یک مقاله پژوهشی را از انتخاب موضوع تا تنظیم طرح و یادداشت برداری و مستند سازی و کتاب‌شناسی توضیح می‌دهد ، در ادامه اطلاعات بیشتری راجب کتاب آیین نگارش مقاله پژوهشی از دکتر محمود فتوحی به شما خواهیم داد ، با کتافایل همراه باشید تا جزئیات بیشتری را به شما بگوییم.

همچنین فایل پی دی اف این کتاب تایپی بوده و قابللیت جستجو در pdf فعال است.

معرفی کتاب آیین نگارش مقاله ی پژوهشی دکتر فتوحی

در معرفی این کتاب باید گفت که آیین نگارش به منزله کتابی مرجع و اصلی پژوهش های علمی معرفی شده است که اغلب دانشجویانی که به دنبال نگارش مقاله هستند با این کتاب آشنا می باشند.

در این کتاب جدیدترین روش‌ها و راه‌های دانشگاهی در خصوص انواع مقالات و روش های تحقیق و پژوهش و مستند سازی و ارائه آنها به بحث و بررسی گذاشته است که می‌توان به کمک آن مقاله ای کامل ارائه کرد.

امروزه در مراکز علمی و پژوهشی، مقاله به یگانه رسانه ی معتبر علمی بدل شده است به صورتی که واحد نوین اندیشه  که در نظام های دانشگاهی هر مقاله ی پژوهشی، حکم یک را دارد و مرجع اصیل علمی و پژوهشی به شمار می‌آید ، این کتاب به شما برای نگارش مقاله کمک خواهد کرد تا مقاله ای علمی تر و اصولی تر نگارش کنید.

نوشته شده براساس چهار شیوه معتبر جهانی

این کتاب بر اساس چهار شیوه ی اصلی و معتبر جهانی نگاشته شده است که در مجموع ، تلفیقی از الگوهای مختلف دانشگاه های معتبر جهان است و بر پایه آخرین ویرایش ها تنظیم شده است، در ادامه می‌توانید این چهار شیوه را مشاهده کنید :

  • انجمن زبان مدرن
  • شیوه نامه های انجمن روانشناسی آمریکا
  • سبک نگارش آنلاین دانشگاه کلمبیا
  • شیوه نامه ی انتشارات دانشگاه شیکاگو

نکته : توجه داشته باشید علاوه بر چهار شیوه‌ای که در بالا گفتیم ، از کتاب های شناخته شده و کلاسیک نیز بهره برداری و استفاده شده است.

آموزش اصول نگارش مقالات isi

مقاله نویسی همانند همه‌ی گونه های نوشتاری همگام با رشد تمدن دست خوش تحول شده است با گسترش شاخه های دانش و تخصصی شدن مطالعات و ضرور انتشار یافته های پژوهشی جدید، روزبه روز مقاله ی پژوهشی در گفتمان دانشگاهی، نقش جدی تری پیدا می کند.

 

دانلود پی دی اف کتاب آیین نگارش مقالهٔ پژوهشی از دکتر محمود فتوحی
دانلود پی دی اف کتاب آیین نگارش مقالهٔ پژوهشی از دکتر محمود فتوحی

تجربه نشان داده است که انتشار اندیشه ها، روش ها و نظریه های نوین و ابتکاری در قالب مقاله، بسیار آسان تر، سریع تر و روش مندتر از کتاب است.به همین دلیل نظام های دانشگاهی، مقاله را به منزله یک واحد اندیشه به شمار می آورند و ساختار، اصول و شیوه های خاصی برای آن تدوین می کنند.

دانلود پایان نامه

تحقیق به طور عام، دو مفهوم عمده را در بر می گیرد: یکی جست وجوهای عمومی و دیگری پژوهش های تخصصی .در زبان روزمره هر کسی به سادگی می تواند فرق میان این دو نوع جست وجوگری را دریابد در مفهوم نخست نتایج تحقیق عبارت است از شکل دادن، عمومی کردن و به کار بستنِ اموری که معمولاً برای همگان آشنا و مأنوس است، اما در مفهوم دوم، نتایج حاصل از تحقیق، دانشی است که برای نخستین بار طرح می شود و هیچ کس در باره ی آن چیزی نمی داند.

پی دی اف کامل مقاله علمی پژوهشی دکتر فتوحی

ما نسخه کاملی از پی دی اف کتاب دکتر فتوحی را برای بهره گیری در مقاله علمی پژوهی را در کتافایل قرار داده‌ایم ، همچنین بخشی از متن کتاب را می‌توانید در پایین مطالعه کنید :

در بیان معیارهای ارزیابی روش تحقیق، به ۱۰ بند اشاره شده که تمام پاراگراف آن نقل قول است و دو بند از آنها دو روی سکه است. «آیا روشِ به کار رفته کهنه و متروک است». « آیا روشِ به کار رفته مرسوم و شناخته شده است؟» یک معیار است نه دو معیار؛ از سوی دیگر، مؤلف محترم می توانست به جای شتاب زدگی در این بخش با مراجعه به فرم های ارزیابی مجلات علمی و پژوهشی برتر در داخل و خارج، عصاره و چکیده آنها را به عنوان معیار ارزیابی، در بخش روش تحقیق در مقاله نویسی بیاورد.

پایان نامه چیست ؟

4/5 ( 1 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
تعداد صفحات98
پسوند فایلpdf
قابلیت ویرایشندارد

پاسخ دهید