پی‌دی‌اف کتاب پاکسازی کوانتومی اثر دکتر هو لن

<span>پی‌دی‌اف کتاب پاکسازی کوانتومی اثر دکتر هو لن</span>

دسته بندی:

قیمت: 10000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دریافت نسخه چاپی درب منزل
10000 تومان – خرید

دانلود PDF کتاب پاکسازی کوانتومی اثر دکتر هو لن

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت کتافایل ، نسخه پی دی اف کتاب پاکسازی کوانتومی اثر دکتر هو لن به صورت کامل است که در یک فایل pdf که دارای ۱۷۲ صفحه است جمع آوری و آماده شده است و می توانید از این کتاب استفاده کنید ، در ادامه نیز بخشی از مقدمه کتاب آورده شده است.

هو اوپونو پونو
محدودیت صفر
روش پنهان بومیان هاوایی در دستیابی به ثروت، سالمتی، آرامش و بسیاری امور دیگر

مقدمه:
پاکسازی کوانتومی یا تجسم خلاق یک روش زندگی است و هیچگونه مخالفت و تناقضی با دیگر ادیان ندارد و حتی با این روش شما به خدا نزدیکتر شده و آن را بهتر درک خواهید کرد.

الف) هیچکسی در دنیا نمیتواند لقب استادی هو اوپونو پونو (پاکسازی کوانتومی) را داشته باشد. حتی خود دکتر هو لن نیز مدعی آن نیست. اگر دیدید که کسی ادعای استادی آن را دارد بدانید که قطعا دروغ میگوید.

ب) پاکسازی کوانتومی هیچ ربطی به فرهنگ هندی ندارد و به فرهنگ ایرانی و اسلامی خیلی بیشتر از آیین های هندیان شبیه است. متاسفانه عده ای مطالب کاملا نامربوطی را به اسم هو اوپونو پونو (پاکسازی کوانتومی) به مردم قالب می کنند.

ج) پاکسازی کوانتومی روش نزدیکی به خداست و در پی آن به خیلی از خواسته های خود میرسید. ولی عده ای این طور تبلیغ میکنند که با انجام آن به هر خواسته ای که داشته باشید دست می یابید. این ها یا موضوع را نفهمیده اند و یا این که دستاویزی برای کلاهبرداری یافته اند.

د) کسانی که ادعای استادی پاکسازی کوانتومی را در ایران دارند حتی زحمت ترجمه کتاب های آن را هم به خودشان نداده اند و حداکثر متنی چند صفحه ای و مملو از مغالطه را به مردم تحویل می دهند. ترجمه کتاب های این روش را به قلم اینجانب و در همین سایت می توانید بیابید. این کتاب نوشته دکتر جو وایتلی میباشد.

توجه: این روش برگرفته از بومیان هاوایی است و توسط یک روانشناس امریکایی به دنیا معرفی شده است. در همه جای دنیا به نام هواوپونوپونو شناخته می شود و فقط در ایران است که فردی غیر فیزیکدان لعاب فیزیک کوانتومی به آن داده و با نام های تجاری (پاکسازی کوانتومی و تبسم) می فروشد. تمامی افرادی که ادعای استادی پاکسازی کوانتومی را میکنند افردای سود جو میباشند که فقط برای بدست آوردن اهداف خود از این نام استفاده میکنند.

0/5 ( 0 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
عنوانکتاب پاکسازی کوانتومی
تالیفدکتر هو لن
تعداد صفحات172
پسوند فایلpdf
قابلیت ویرایشندارد

پاسخ دهید