دانلود کتاب بازی مردگان pdf

<span>دانلود کتاب بازی مردگان pdf</span>

دسته بندی: رمان

نوع فایل:کتاب رمان

قیمت: 10000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دریافت نسخه چاپی درب منزل
10000 تومان – خرید

PDF کتاب بازی مردگان

ما در کتافایل پی دی اف این کتاب را برای دانلود قرار داده‌ایم ، کتاب “بازی مردگان” نوشته‌ی آنتونی هوروویتز یک رمان معروف و پرطرفدار است. این کتاب یک داستان فانتزی و علمی-تخیلی است که در آمریکا به نوشته شده است. در این کتاب، داستان یک دنیای موازی و غیرقابل تصور را دنبال می‌کند که در آن بچه‌ها به یک بازی مرگبار درگیر می‌شوند.

داستان کتاب در مورد یک پسر نوجوان به نام وید سورو است که به یک بازی واقعی و تاریخی با عنوان “بازی مردگان” وارد می‌شود. او با گروهی از بچه‌ها برای نجات دنیای خود از تیراندازی روحانی شیطانی به نام موردگور قرار می‌گیرند.

داستان کتاب بازی مردگان چیست؟

داستان کوین، پسر نوجوان، در بازی مردگان، بخاطر علاقه زیادش به بازی‌های کامپیوتری، از مدرسه اخراج شده است. او اکنون در یک شرکت کامپیوتری عجیب و رمزآمیز مشغول به کار است. در یک لحظه، خودش را درون یک بازی کامپیوتری می‌یابد و برای نجات خودش، به مبارزه و دفاع می‌پردازد.

نظر منتقدان

“بازی مردگان” از نظر منتقدان و خوانندگان دریافت خوبی داشته و به عنوان یک رمان هیجان‌انگیز و پرماجرا شناخته می‌شود. اگر شما به دنیای فانتزی و ماجراجویی علاقه‌مند هستید، این کتاب ممکن است برایتان جذاب باشد!

0/5 ( 0 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
نویسندهآنتونی هوروویتس
تعداد صفحات35
پسوند فایلPDF
قابلیت ویرایشندارد

پاسخ دهید