۱۰ نکته درباره تدریس و آموزش علوم ابتدایی ویژه فرهنگیان

به این مطلب امتیاز دهید

نکاتی در آموزش علوم ابتدایی

۱- مجموعه فیلم های علوم ابتدایی تمامی پایه های دوره ابتدایی رو پوشش می ده و برای همه مفاهیم موجود در کتاب های علوم اول تا ششم ابتدایی فیلم های آموزشی استاندارد و با کیفیت داره.
۲- این مجموعه مورد تایید آموزش و پرورشه و اعتبار نامه هم داره.(مدارکش هم موجوده)
۳- قیمت این فیلم ها در سراسر کشور یکسانه و علاقمندان می تونن از طریق نمایندگی های این فیلم ها رو تهیه کنن. (لیست نمایندگی ها هم بله یعنی موجوده)
۴- هر فیلم این مجموعه بین ۱۰ تا ۱۲ دقیقه ست و مفهوم مورد نظر رو به صورت کامل توضیح می ده. کلیپ های کوتاهی که در کانال های تلگرام می بینین فقط نمونه ای از فیلم هاست و برای تهیه فیلم ها اصلی می تونین با نمایندگی های ما تماس بگیرین.(لیست …)
۵-مجموعه های علوم اول، دوم و ششم هم از امسال ،به قول امروزی ها، در زنبیل ما هست. این سه پایه رو هم می تونین از نمایندگی های ما تهیه کنین.
۶- روی فیلم های فندق قفل گذاشته شده تا خدای نکرده کسی از خارج نیاد و از فیلم ها کپی نکنه. در بعضی از دستگاه ها ممکنه این قفل باعث بشه که فیلم ها پخش نشه. نگران نشین و از الفاظ نامناسب استفاده نکنین. کافیه با نمایندگی ها تماس بگیرین تا راهنمایی تون کنن و یا نسخه ای از پخش کننده ای رو که در همین جا براتون می ذاریم دانلود کنین و دیگه همه چی درسته.
۷-این مجموعه هم به درد معلم ها می خوره هم به درد دانش آموزها و هم به درد خانواده ها . معلم ها می تونن جهان رو به کلاس درس بیارن و مفاهیمی رو که توضیح شون سخته به آسونی برای بچه ها نمایش بدن.
۸- دانش آموزان می تونن با دیدن این فیلم ها در خونه با ذهنی آماده سر کلاس حاضر بشن و به این ترتیب سطح آموزشی کلاس می تونه فراتر از از انتظار بره شاید هم بیاد.
۹- خانواده ها هم می تونن با دیدن این فیلم ها با روش های جدید که خیلی هم ازش واهمه دارن آشنا بشن.
۱۰- این فیلم ها هم با دستگاه پخش دی وی دی(دی وی دی پلیر) و هم با رایانه قابل نمایشه.
۱۱- شد ۱۱ تا یکی هم بیشتر.دیگه از این بهتر می شه؟ فکر نکنم.

 

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نکات و آموزش نحوه تدریس علوم ابتدایی

پاسخ دهید