دانلود نرم افزار ریست پرینتر اپسون P50 , T50 + آموزش

<span>دانلود نرم افزار ریست پرینتر اپسون P50 , T50 + آموزش</span>

دسته بندی: نرم افزار

قیمت: 25000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

25000 تومان – خرید

نرم افزار ریست پرینتر اپسون P50 , T50

اپسون یکی از بهترین تولید کننده‌های پرینتر است ، به خصوص پرینتر های چاپ عکس و جوهر افشان که دستگاه پرینتر P50 و T50 جز همین نوع پرینتر ها هستند که برای چاپ عکس طراحی شده اند ، پرینتر اپسون پی ۵۰ و تی ۵۰ از نظر کارایی کاملا شبیه هم هستند و در جزئیات تفاوت های کمی باهم دارند ، یکی از مشکلاتی که ممکن است برای این دو نوع پرینتر به وجود بیاید این است که این پرینترها بعد از مدت مشخصی که کار می‌کنند بدون هیچ دلیل واضحی از کار می افتند و چراغ های هشدار یا نارنجی دستگاه به حالت ضربدری روشن می شود ، دقت داشته باشید که روشن خاموش شدن همزمان این دو چراغ دلیل دیگری دارد ، در این حالت کریج (حامل هد) هیچ حرکتی نمی‌کند و پرینتر بلافاصله بعد از روشن شدن شروع به چشمک زدن می کند . در این موقع شما باید دستگاه را ریست نمایید. در اینجا ما نرم افزار ریست کانتر (شمارنده) پرینتر اپسون مدل های p50 – T50 را برای شما آماده کرده‌ایم ، آموزش نحوه ریست نیز در کنار فایل نرم افزار ریست قرار دارد که پس از پرداخت می توانید آن را نیز مشاهده کنید.

همچنین در صورت نیاز می‌توانید فایل خود را برای چاپ به ما بفرستید و در اسرع وقت آن را دریافت کنید :

سفارش چاپ فایل

اگر در پرینترهای جوهر افشان اپسون مثل پرینتر T50 و یا P50 به مشکل دو چراغ شدن پرینتر یعنی ( چشمک زدن همزمان چراغ جوهر و چراغ کاغذ کش ) بر روی دستگاه پرینتر خود برخورد کرده اید، این مشکل ناشی از پر شدن شمارنده دستگاه یا کنتور دستگاه است ،  در پرینترهای جوهرافشان برای جلوگیری از خشک شدن نازل های هد، مقداری جوهر کثیف را از هد کشیده و داخل پدهای داخل دستگاه تخلیه میکند که این کار ، باعث کثیف شدن پد داخل دستگاه پرینتر می شود و اگر دستگاه سرویس نشود باعث لبریز شدن جوهر از پد شده و از دستگاه بیرون می ریزد.

چه زمانی از نرم افزار ریست شمارنده اپسون P50 , T50 استفاده کنیم ؟

  • چراغ قطره و کاغذ بصورت یک در میان چشمک زن شده (به صورت ضربدری) و هیچ عکس العملی نداره
  • روی مانیتور پیغام The Printer’s Ink Pads at the Waste Ink Pad Full ظاهر میشه
  • هد پرینتر به هنگام روشن کردن ثابت است و هیچ تکانی نمی‌خورد

خطای ۲ چراغ (Waste Ink Pads Counter overflow)

پرینترهای شرکت اپسون پس از چاپ تعدادی مشخص قفل شده و هیچ عکس العملی ندارند.(چراغ قرمز کاغذ و قطره به صورت یک در میان چشمک میزند) این وضعیت بیانگر پر شدن حافظه کانتر چاپگر بوده و باید توسط نرم افزار مربوطه ریست گردد ، البته این مورد را نمی توان مشکل فنی یا ایراد دانست ، این قابلیت از سوی شرکت سازنده ایجاد شده تا پرینتر سرویس شود ، تا در اینده مشکلی برای دستگاه پیش نیاد ، اما شما با این نرم افزار می توانید خودتان مشکل را حل کنید.

برای جلوگیری از پر شدن پد پرینتر ، کمپانی اپسون در داخل پرینترهای جوهرافشان تولید این شرکت یک کانتر (شمارنده) قرار داده است که بعد از چاپ تعداد مشخص کاغذ ، این کانتر پر شده و دستگاه پیغام Waste inkpad error را هنگام چاپ گرفتن در کامپیوتر نمایش می دهد ، شما می توانید خودتان با این نرم افزار این مشکل را حل کنید و نیازی به مراجعه سرویس کننده نیست.

پس خرید و دانلود فایل نرم افزار یک آموزش نیز در کنار فایل نرم افزار وجود دارد که مراحل ریست شمارنده را آموزش می دهد و شما در کمتر از ۱ دقیقه می توانید مجدد از پرینتر استفاده کنید .

 

 

4.3/5 ( 3 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
قابلیت ویرایشندارد

پاسخ دهید