دانلود لایه باز کارت ویزیت های خاص و شگفت انگیز و زیبا

کارت ویزیت خاص
به این مطلب امتیاز دهید

کارت ویزیت خاص

اگر دارای کسب و کار ، شغل و حرفه هستید کارت ویزیت بهترین راه برای معرفی بیزینس شما به مشتریان شما است. ، معمولا در کارت ویزیت اطلاعات مرتبط با شرکت یا نام مستعار فرد با شماره تماس و آدرس ذکر می شود ، پس حتما نمونه کار های کارت ویزیت خاص ما را ببینید.

کارت یک واژه فرانسوی است از جنس مقوا که در دید و بازدید ها به یکدیگر می فرستند و یا برگه ای دال بر کارمندی با نوشته ی برجسته نام شخص و…

کارت ویزیت با اشکال خاص

به عبارتی ساده کارت ویزیت را می توان یک شیء برای معرفی خودتان در چند کلمه کوتاه اما مفید تعریف نمود و صد البته روشن کردن راه های ارتباطی با خودتان که مطابق با سلیقه دلخواه شما طراحی و چاپ می شود ، چاپ می تواند روی کاغذ ، چوب ، فلز ، پلاستیک و هر چیزی که بتوان روی آن پرینت یا حکاکی کرد جنس داشته باشد. اما عرفی ترین آن روی کاغذ و مقوا است که خود به دسته های مختلفی طبقه بندی می شود.

اما کارت ویزیت از هر چیزی تهیه کنند اطلاعات یک شخص یا شرکت از طریق ساده ترین راه های ممکن به مخاطب انتقال دهد و نقش مهم کارت معرفی هر چه بهتر شماست. اطلاعاتی که می تواند روی آن دارای نام، نشانی، وب‌سایت، روش‎ دیگر ارتباط با صاحب کارت می باشد . و همچنین شعار تبلیغاتی از دیگر نوشته های موجود روی یک کارت ملاقات است.

 

پیشنهاد میکنیم از نمونه های کارت ویزیت ما دیدن کنید:

دانلود لایه باز کارت ویزیت

 

مزیت داشت یک کارت ویزیت خوب

 1. معرفی هر چه آسان تر شما به مخاطبانتان
 2. دسترسی آسان به اطلاعات تماس با شما
 3. ایجاد دسترسی موقت و دائمی مشتریان
 4. جذب مشتریان جدید
 5. تبلیغات خدمات و محصولات شما
 6. طرح های خاص و متناسب با سلیقه و ذوق شما

ایده های جالب برای طراحی کارت ویزیت خاص

برای ایده گرفتن طرح های راه های مختلفی برای یک گرافیست و طراح وجود دارد ، از خلق یک اثر گرافیکی گرفته تا کپی و ترکیبی از تصاویر و حتی ایده گرفتن از نمونه های موجود در اینترنت. برای مثال برای کارت ویزیت های وکلا می توانید از نماد دادگستری یا همان نماد معروف تخته و چکش چوبی استفاده کنید ، از لوگو های موجود در سایت های دیگر و تلفیق آن ها با متن و بک گراند مناسب می توان طرح های زیبایی را ساخت . و حتی می توانید از طرح های آماده کارت ویزیت استفاده کنید ، این کار زمان کمتری از شما خواهد گرفت و مزیت آن سرعت عمل بیشتر شما و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان خواهد بود ، زیرا کسانی هستند که نیازی به طراحی خاص ندارند و فقط هزینه و خود کارت برایشان اهمیت دارد و نه چیز دیگری.

عمومی بودن کارت ویزیت باعث شده تا کارت ویزیت ها به دو دسته تقسیم شوند.

کارت ویزیت اختصاصی

کارت ویزیت عمومی

منظور از اختصاصی طراحی اختصاصی آن برای یک شخص است و عمومی بودن آن یعنی در اینترنت قرار گرفتن فایل psd آن که تمام طراحان بتوانند از آن استفاده و به نفع خود آن را تغییر دهند.

کارت ویزیت چیست؟

در بالا به مفهوم کارت ویزیت در لغت و کاربرد آن اشاره شد و بحث کردیم و این مطلب را دوباره عنوان نمی کنیم و به انواع کارت ویزیت خواهیم پرداخت.کارت معرفی بیزینس شما می تواند انواع گوناگونی داشته باشد ، و از کیفیت و جنس های مختلفی ساخته شده باشد و حتی ابعاد و اشکال دلخواه شما را داشته باشد ، به صورت کلی ویژگی های زیادی را برای کارت ویزیت ساخته اند که با هم آن ها را بررسی خواهیم نمود .

انواع کارت ویزیت بر اساس ابعاد

در صورتی که می خواهید کارت ویزیت ویژه خودتان را داشته باشید می توانید قالب ابعاد آن را بهرید و به چاپخانه بدهید که البته دارای هزینه های بیشتری است و در چاپ خانه های مختلف متفاوت است.

ابعاد عمومی کارت ویزیت ها

۸۶ * ۴۸ mm

۵۵ * ۵۵ mm

۹۰ * ۶۰ mm

سوالات متداول در مورد سایز کارت ها : (اندازه ها به میلی متر ذکر شده است.)

 • کارت ویزیت های معمولی چه اندازه ای هستند ؟

۸۲ * ۴۶ – توجه کنید در یک رو و پشت و رو یکسان است .

 • سایز کارت ویزیت های لمینت بعد از برش چه مقدار است؟

۸۹ * ۵۶ در هر دو چاپ یکرو و دورو

 • سایزهای طراحی چه اندازه ای است؟

برای کارتهای معمولی ۸۲ * ۴۷ و برای لمینت ۶۰ * ۹۰

– البته سایز های خاص از کارت ویزیت ها وجود دارد که در بالا گفته شد.

 • در برش کارت ویزیت اندازه برش چه مقدار است؟ و چه اندازه ای باید برای خط برش رعایت شود؟

برای کارتهای معمولی ۳ میل از حاشیه ، برای لمینت‌ ۵ میل از کناره ها

 • مفهوم لت چیست و چه کاربردی دارد؟

به ضریبی از اعداد حسابی از اندازه کارت ویزیت لت می گویند برای اینکه دقیق تر متوجه بشوید به این مثال دقت کنید :

۸۲ * ۹۸ mm دو لت محسوب می شود و یا ۱۶۴ * ۴۶ میلی متر دو لت حساب خواهد شد و همین طور الی آخر تعداد اندازه ای که یک کارت ویزیت اشغال کند تعداد لت ها به حساب می آید مانند برگه های A1 , A2 , A3 , A4 , A5 , A6 …

 

گوشه گرد در کارت ویزیت خاص چیست؟

کلیه کاغذ های ملاقات بعد از برش کناره های تیز و ۹۰ درجه دارند که با توجه به نیاز و خواست مشتری گوشه گرد کردن آن ها امکان پذیر می باشد و شکل خاصی را برای شما ایجاد می کند ، به صورت عمومی و کلی کارت ویزیت های لمینت گوشه‌ی دایره ای دارند ، گوشه گرد شدن کارت ویزیت‌ با دستگاه خودکار و با دقت بالا انجام می شود .

همه ی کارها مانند ۱ رو و پشت و رو با هر جنس و ابعادی قابل برش گوشه گرد است.

دانلود فایل لایه باز کارت ویزیت خاص وکلا

پاسخ دهید