دانلود طرح تعالی مبتنی بر ۷ معیار ۱۴۰۲-۱۴۰۱ + ورد و اکسل

<span>دانلود طرح تعالی مبتنی بر ۷ معیار ۱۴۰۲-۱۴۰۱ + ورد و اکسل</span>

دسته بندی: مدیر و معلم مدرسه

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 290

پسوند فایل: docx & xlsx

قابلیت ویرایش: دارد

تعداد نمایش: 57 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 ژوئن 2022

به روز رسانی در: 24 جولای 2022

امتیاز: 5/5 - 1 رای

کد محصول: KFP-257530-D

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دریافت نسخه چاپی درب منزل
20000 تومان – خرید

دانلود طرح تعالی مبتنی بر ۷ معیار

برنامه عملیاتی طرح تعالی مناسب مقطع تحصیلی متوسطه از کامل‌ترین و به جدیدترین برنامه‌های سالانه در این زمینه است که در فضای وب با شکل و شمایلی بسیار جامع در یک فایل ورد به همراه فایل اکسل تهیه شده است که قابلیت تغییر در ۵ بخش و مجموعا به صورت یک محتوای ۲۹۰ صفحه ای آماده گردیده و برای دانلود در سایت کتافایل قرار گرفته است. این برنامه همگام سازی شده با سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ و توسط وبسایت کتافایل تهیه شده و با قیمت بسیار عالی برای استفاده همکاران گران قدر آماده دریافت می باشد ، همچنین این طرح شامل ۷ معیار است که در ادامه می توانید آنها را مشاهده کنید.

معیار‌های طرح تعالی

فایلی که ما آماده و تدوین کرده ایم الگوی تعالی مدیریت مدرسه، یک مدل اجرایی برای پیاده کردن اهداف سند تحول بنیادین در مدرسه می باشد . طراحان این الگو در ویرایش جدید، سعی کرده‌اند به ادبیات EFQM نزدیک شوند و از ادبیات آن استفاده کنند. در مدل EFQM 9 معیار وجود دارد که پنج تای آن به حوزه توانمندسازها و چهار تا هم به حوزه نتایج مربوط می شوند. در الگوی جدید تعالی به جای محور از اصطلاح معیار استفاده شده است.

۷ معیار تعریف شده برای الگو طرح تعالی

  1. معیار۱: مدیریت و رهبری
  2. معیار۲: منابع انسانی
  3. معیار ۳: توسعه مشارکت ها
  4. معیار۴: فضا، تجهیزات و ایمنی
  5. معیار۵: مدیریت مالی و اداری
  6. معیار ۶: برنامه درسی
  7. معیار۷: سلامت، نشاط و بهداشت مدرسه

معیار‌هایی که در بالا آورده شده است تماما در فایلی که در سایت قرار گرفته است رعایت شده و وجود دارد و شما همکاران عزیز می توانید خیالی راحت آن را تهیه کنید.

برنامه سالانه دبیرستان ……………… با توجه به معیارهای هفتگانه فوق طراحی و تدوین شده و به تصویب شورای مدرسه رسیده است. همچنین برای تایید نهایی به کمیته اجرایی منطقه ارسال گردیده است.

بخشی از طرح تعالی

طرح تعالی طرح تعالی

از آن جا که هر نهاد یا سازمانی برای رشد و بهبود مستمر ، به یک الگو نیازمند است ، آموزش و پرورش نیز به عنوان یک نهاد عظیم و اثر گذار در جامعه از این مهم مستثنی نیست و ضرورت اجرای برنامه ای که بتواند مسیر تعالی مدیریت را تعریف ، تسهیل ، تسریع و دست یافتنی کند چند برابر می شود . بدین منظور برنامه ی (( تعالی مدیریت مدرسه )) با الهام از الگوی تعالی سازمانی به منظور اجرا در سراسر کشور طراحی و تولید گردید. مدل تعالی ، نوعی ساختار مدیریتی است که با تکیه بر اصول و مفاهیم اساسی و توجه به معیار های اصلی مدیریت کیفیت جامع و سیستم خود ارزیابی موجبات پیشرفت و بهسازی مدرسه را فراهم می سازد.برنامه تعالی مدیریت مدرسه آموزش و پرورش را به سمت یک سیستم آموزشی مبتنی بر برنامه و عمل ، پاسخ گویی بیشتر و توجه به نیاز های جامعه سوق خواهد داد . اجرای دقیق خود ارزیابی و ارزیابی بیرونی بر اساس تعاریف و شاخص های تعیین شده ، به مدیریت مدرسه فرصت می دهد با بهره گیری از یک سیستم هوشمند و کار آمد شناسایی و به کارگیری مطلوب منابع و ظرفیت های موجود ، بهبود مستمر و تعالی فرآیند آموزشی تربیتی مدرسه را ممکن سازد. بدین ترتیب تمامی فرآیندهای مدیریت در مسیر تحول قرار گرفته و تفکر بهبود مستمر به عنوان یک اصل و ارزش در مدارس نهادینه می شود.

 

5/5 ( 1 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
نام طرحطرح تعالی مبتنی بر 7 معیار
برنامه عملیاتی طرح تعالی متوسطه قالب محتوا ورد و اکسل با قابلیت تغییر
فایلی خریداری می‌شود شامل موارد زیر است :
محتوا برنامه عملیاتی 7 معیار، آخرین تغییرات فروردین 1400
محتوا برنامه سالانه و خود ارزیابی
تعداد محتوا 1  عدد (7 معیار جدید) 130 صفحه
محتوا تقویم اجرایی 
محتوا مشخصات آموزشگاه

پاسخ دهید