فایل PDF حاوی اطلاعات تحلیلی از شرکت چادرملو

<span>فایل PDF حاوی اطلاعات تحلیلی از شرکت چادرملو</span>

دسته بندی: فرم و مستندات

نوع فایل:مقاله فرم و مستندات

قیمت: 2000 تومان

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

2000 تومان – خرید

فایل PDF حاوی اطلاعات تحلیلی از شرکت چادرملو میباشد.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با سرمایه‌گذاری بانک سپه و شرکت ملی فولاد ایران تأسیس شده است. هم‌اکنون شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات از جمله سهامداران این شرکت هستند.

شرکت صنعتی و معدنی چادرملی (با عنوان بورسی کچاد) یک شرکت فعال در زمینه استخراج از معدن مانند : استخراج باطله، استخراج سنگ آهن و تولید محصولات کنسانتره سنگ آهن،کنسانتره آپاتیت، سنگ آهن دانه بلندی، گندله، آهن اسفنجی و شمش فولاد فعالیت می نماید. این شرکت زنجیره کامل تولید فولاد را در درون خود دارد ، که از جمله کاخانجات پرطرفدار در بورس هستند.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خرداد ماه ۱۳۷۱ در دفتر ثبت شرکت‌های شهرستان یزد به ثبت رسیده است و سپس به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده سال ۱۳۷۷، مرکز شرکت به تهران منتقل شده است. شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد محصولاتی از قبیل کنستانتره آهن، سنگ دانه بندی و گندله را تولید می‌نماید. مجمتع معدنی و صنعتی چادرملو در استان یزد، ۱۸۰ کیلومتری شمال شرقی شهر و در حاشیه کویر قرار گرفته است.

با توجه به این که هر ساله مجمع سالانه شرکت در خرداد ماه برگزار می شود و در آن شرکت به تصویب صورت های مالی و تقسیم سود می پردازد. با توجه به اینکه شرکت در ۱۲ ماه سال ۹۹ به سود ۲۸۳ تومان به ازای هر سهم دست پیدا کرده است. با فرض تقسیم سود حداکثر یعنی ۲۵۰ تومانی، قیمت به سود شرکت تا عدد ۶٫۵ کاهش پیدا می کند.

در سال گذشته شرکت ۶۱ درصد از سود ساخته شده را بین سهامداران تقسیم نموده است.

شرکت در سال گذشته ۳ ماه بعد از برگزاری مجمع سالانه ، سود را بین سهامداران تقسیم نموده است.

0/5 ( 0 نظر )
اطلاعات بیشتر ...
پسوند فایلpdf
قابلیت ویرایشندارد
فرمت فایلپی دی اف

پاسخ دهید