خرید پستی آنلاین کارت ویزیت لمینت، سلفون …

بی شک امروزه کارت ویزیت یکی از بهترین راه های ارتباط بین فروشنده و خریدار است که به نحوی عالی به معرفی شما و کسب و کارتان می پردازد ، بر همین اساس داشتن یک کارت ویزیت و طراحی آن یکی از مهم ترین عوامل معرفی شغل و حرفه شماست و همین موجب شده تا کارت ها با طرح ها و اشکال و کیفیت و جنس های مختلفی در بازار داشته باشد . که می توان به جنس های لمینت ، سلفون ، کتان ، گلاسه و… اشاره کرد که می توان به همین جنس های مختلف تغییراتی نیز اضافه کرد مانند  طلاکوب ، برجسته و مخملی که همین ها نیز با برش های مخلف و ابعاد مختلف در بازار وچود دارند همچون : طرح موج ، مربعی ، ویزیتی و… کتافایل این امکان را بوجود آورده تا شما بتوانید بصورت اینترنتی کارت ویزیت خود را سفارش داده و از طریق پست از ۷ تا ۱۰ روز کاری دریافت کنید ، در صورت نیاز می توانید کارت ویزیت خود را سریعتر با پست ویژه یا پیشتاز نیز دریافت نمایید که این مستلزم پرداخت هزینه بیشتر خواهد بود .

نمونه کارت ویزیت طرح موج - ابعاد 85*55 مستطیل
نمونه کارت ویزیت طرح موج – ابعاد ۸۵*۵۵ مستطیل

شما می توانید از فرم زیر سفارش خود را ثبت کنید و پس از پرداخت از طرح های سایت یک نمونه کارت ویزیت را انتخاب و یا طرح نمونه خود را از طریق تلگرام ، ایستاگرام و یا سروش برای ما ارسال کنید تا ما طرح را برای شما سفارشی سازی و شخصی سازی نماییم .

پس از طراحی طرح برای شما ارسال و بعد از تایید شما چاپ و از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کارت ویزیت اینجا کلیک کنید.

برای خرید یکی از انواع کارت ویزیت های زیر را انتخاب کنید ( توجه کنید که تمامی محصولات ۱۰۰۰ عددی می باشد ):

خرید

 

انواع کارت ویزیت بر اساس جنس :

کارت ویزیت سلفوت مات و براق :

همانطور که از نام این نوع کارت ویزیت ها پیداست لایه نازکی از سلفون (پلاستیک) مات و یا براق بر روی کاغذ گلاسه ۳۰۰g (گرم) کشیده می شود ، این نوع کارت ویزیت ها ارزان و مقرون به صرفه هستند که در ابعاد ۸۶*۴۸ میلی متر رایج می باشد .

این نوع کارت ویزیت می تواند دارای پوشش مخملی ، طلاکوب و برجستگی باشد .

کارت ویزیت لمینت :

کارت ویزیت های لمینت بسیار محبوب و متنوع هستند چه از لحاظ ساختار و چه ابعاد انواع زیادی دارند . در لیمنت ها پس چاپ برخلاف کارت ویزیت سلفون لایه ضخیم تری از پلاستیک مانند طلق روی کاغذی با قطر بیشتر کشیده می شود که کیفیت چاپ و زیبایی کارت را چندین برابر می کند ، زیرا با آمد لایه طلقی روی کاغذ درخشندگی و کیفیت رنگ ها نیز بیشتر می شود .

از نظر ابعاد ویزیت های لمینت در ۳ سایز بزرگ (۹۰*۶۰) ، ویزیتی (۴۸*۸۶) و مربعی (۶*۶) تقسیم می شوند . همچنین این نوع کارت ویزیت دارای برش دورگرد و طرح موج مرسوم هستند .

برجسته سازی کارت ویزیت :

در برجسته سازی کارت ویزیت با اعمال فشار و گرما بر روی کاغذ باعث ایجاد برجستگی می شوند برای ایجاد برجستگی از جوهر استفاده نمی شود و عموما لوگو ، آرم ، شماه تماس ، آدرس را برجسته می کنند تا بیشتر مورد توجه مخاطب قرار بگیرد .

نمونه کارت ویزیت مربعی دورگرد - ابعاد : 51*54 میلی متر
نمونه کارت ویزیت مربعی دورگرد – ابعاد : ۵۱*۵۴ میلی متر
خرید